KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosmia

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Titia, Módosítva: 2018. február 12.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Hajápolók

Kifésülést segítő hajápoló argán és jázmin kivonattal, száraz és töredezett hajra. Könnyen kifésülhetővé teszi, táplálja és javítja a hajat.

kovacsrekaa

2018. május 9.

Jo termek. Az illata nekem tul sok, de a hatasa kivalo. Hozza a Gliss Kur szintet es az 500 forintot is megerte. En leginkabb szaraz hajra alkalmazom, vizesen szuperul fesulheto a hajam. Miutan hasznalom, a hajam puha, az ujjaim szuperul siklanak benne. Ha hosszu tavon is jol fog teljesiteni, biztos hogy ujra fogom venni.

kovacsrekaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

Csokifagyi

2018. április 27.

Könnyen kifésülhetővé válik tőle a hajam, valóban ápolja is, és nekem az illata is tetszik. :) Egyébként én 500 Ft-ért vettem múlt hétvégén.

Csokifagyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 27.

krisztinafodor01

2018. március 12.

Ápol és könnyen kezelhetővé teszi a hajat. Az illata nekem nem jött be.

krisztinafodor01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Ápol és könnyen kezelhetővé teszi a hajat. Az illata nekem nem jött be.

Suzie

2018. március 4.

Csatlakoznék az előttem szólóhoz próbaképp vettem nem vártam sokat tőle de kellemes meglepetés volt😊..
Festett hosszú hajam van ..és csak pár fújás és semmi gubanc és még az illata is jó újra vevős!😉

Suzie
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 4.

nagyerika28

2018. február 28.

Pár fújás a vállig érő hajamra és csak úgy siklik benne a fésű. Nagyon jó illata van, nem zsírosít.

nagyerika28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol, Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Argan levelének a kivonata. Az argan olajjal ellentétben nem igazán van infó arról, hogy a levél kivonatnak milyen hatása is van, a CosIng bőrjavító összetevőnek kategorizálja.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.