KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosmia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisizé, Módosítva: 2018. január 5.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Samponok

Szárazsampon zsírosodásgátló hatással a dúsabb, frissebb hajért.

off06

2018. szeptember 13.

A hatása nem rossz, egy plusz napot még simán kibír vele a haj, de az illata... Az annyira erősen megmarad, hogy képtelen megszokni az orrom és folyton érzem. Még az utcán is. A megfelelő hatáshoz elég sok terméket ki kell fújni, valószínűleg épp emiatt ennyire intenzív az illata.

off06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Trixi

2018. február 5.

Szerintem van ugyanannyira jó, mint a többi szárazsampon, amelyet eddig használtam. Nincs túlságosan erős illata szerencsére,1 nappal kitolja a hajmosást, felfrissíti a hajat. Az utazóméretet vásároltam meg, számomra 5 alkalomra elegendő a mennyisége. Szőke hajban kevéssé látszik a fehér réteg, úgyhogy számomra a célnak megfelel.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 5.

kisizé

2018. január 5.

Nem rossz termék, habár a fehér port elég nehéz maradéktalanul eltüntetni a hajból, sötétebb hajúaknak ez biztos zavaró lehet. Az illata is elég intenzív és tartós, engem ez zavart inkább. Egyébként jól frissíti a hajat, eltünteti a fölös zsírt és nagyjából fele annyiba kerül mint a Batiste, talán ez lehet a vonzereje, mert egyébként nagyjából azonos a teljesítményük. A Batiste talán kicsit kevesebb mennyiséggel is eléri a kellő hatást.
Én inkább maradok a Batiste-nél, annak jobban bejött az illata.

kisizé
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 5.

Én inkább maradok a Batiste-nél, annak jobban bejött az illata.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride