KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosmio

Ár:   600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Októberi Lány, Módosítva: 2015. május 26.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Aloe vera gél, 10:1 koncentrátum. Aloinmentes. Több kiszerelésben kapható.  Az aloe vera minden bőrtípus számára jótékony hatású. Rendkívüli bőrápoló tulajdonságokkal rendelkezik, gyulladáscsökkentő, nedvességmegkötő, hűsítő hatású. Jótékony a viszkető, irritált, napégette bőrre, segít a különféle eredetű sebek gyógyulásában. Emellett kiváló antioxidáns, sejtmegújító, bőrmegújító tulajdonságokkal rendelkező anyag. Hasznos az aknés bőrre szánt készítményekben is.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

i.napcsi

2017. február 24.

nagyon hatásos és szinte mindenkinek áldásos,drágának hat de ez tiszta minőség és koncentrátum tehát nem töményen kell alkalmazni,ha géles állagot akarsz belőle csinálni akkor gélképzővel és megfelelő higitással szuper zsirmentes pakolást készithetsz vagy sebgyógyítót,hegesítót és gyulladásgátlót,napozás után pedig a legjobb!!

i.napcsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 24.

Októberi Lány

2015. május 15.

Most ezt lehet kapni, a "sima" gél verziót nem. Kissé drága ahhoz képest, mert ebből 20 ml 600 forint. Helyileg, egy-egy sebre vagy pakolásba adalékanyagnak használom. Az aloe nem túl hatékony valamiért az én bőrömön, de így koncentráltan némi nyugtató hatást véltem felfedezni. A savas kémhatás hasznos, ha szappannal mosok éppen néha arcot, segít visszaállítani a savköpenyt. (Legalábbis nekem ez logikus.)
Hűtőben kell tartani, és hamar (2 hónap alatt) lejár felbontás után, erre érdemes odafigyelni.

Októberi Lány
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 15.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract