KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosmio

Ár:   800 Ft és 1600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Októberi Lány, Módosítva: 2014. szeptember 19.

Ár:   800 Ft és 1600 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 250 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bio citromfűvíz. A citromfű vagy méhfű virágzáskor gyűjtött leveleinek vízgőz desztillációjával nyert hidrolátum, vagyis virágvíz. Ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból. 0,6% tartósítószerrel stabilizálva.

Fizikai jellemzői: Friss, citromra emlékeztető illatú, színtelen, áttetsző folyadék.

Főbb összetevők: monoterpén és szeszkviterpén illóolaj komponensek, flavonoidok, szerves savak

Felhasználási javaslat:

• harmonizáló, feszültségoldó, nyugtató arc- és testpermetként
  • ajakherpesz kezelésére borogatásnak, hidrogélnek
  • kiütések, bőrirritáció enyhítésére pl. napozás utáni készítményekbe
  • arcvizekbe (vagy önmagában arcvízként), arctejekbe minden bőrtípus ápolására
  • vízmentes balzsamok felvitele előtti nedvesség biztosítására
  • alvást segítő párnaspray-k összetevőjeként, alvászavarok kezelésére
  • nyugtató fürdőkbe
  • aromalámpákba, helyiségek illatosítására

Hatásai:

• kiegyenlítő, harmonizáló, hangulatjavító
  • feszültségoldó, nyugtató, félelemoldó
  • elősegíti a nyugodt, pihentető alvást
  • mérsékli a hormonális eredetű hangulatingadozásokat
  • antivirális
  • bőrnyugtató, irritáció gátló
  • antioxidáns
  • enyhén antibakteriális és gyulladáscsökkentő

Minden bőrtípus ápolására megfelelő választás. Bőrnyugtató, irritációt gátló hatásából a gyulladt, érzékeny bőr profitálhat, tisztító, fertőtlenítő, kiegyenlítő tulajdonsága pedig a kevert és zsírosabb bőr számára kedvező.

i.napcsi

2017. június 13.

Nagyon kellemes szintén minden börtipusnak áldásos,nyugtató,frissítő,gyulladásgátló!

i.napcsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 13.

Laurka

2015. április 28.

Tonikként használom szappanos arcmosás után. Hamar beszívódik, eltünteti az esetlegesen fent maradt sminket, de az illata miatt mégis csalódás. Inkább teára emlékeztet, de abból sem a kellemes fajtára. Citromfű vagy citrom illat még véletlenül sem jut eszembe róla. Nem rossz termék, el fogom használni, de újravenni nem fogom.

Laurka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 28.

Októberi Lány

2014. szeptember 6.

Isteni illata van! Olyan "de meginnám", friss, citrusos, teás, nem is tudom... Tonikként arclemosás után használom a Cosmio-s virágvizeket egy ideje (szoktam venni hozzájuk cseppentő betétet is, 150,-/5 db), ez a sokadik, amit kipróbáltam. Nem érzem, hogy szárítana, és szépen leszedi, amit még a lemosó esetleg "elfelejtett" eltávolítani. Nyugtató, antibakteriális és kiegyensúlyozó hatásairól még korai lenne nyilatkozni, de igen biztatónak tűnik. Szóval szerelmes vagyok, már megint.:) Első körben is 5 csillag, de még update, ha már néhány hete használom. Ja, és 800,-/100 ml, ami kb. 2 hónapig elég szokott nekem lenni, szal sztem ócsó! ;)

Októberi Lány
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

Illatanyagok: Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol