KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosmio

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. január 2.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

100% természetes, tengeri szivacs, 9-10 cm hosszú.

A Földközi-tenger 15-60 méteres mélységeiben található természetes szivacs puhaságával és tartósságával a szivacsok királya. Évente csupán 2,5-3,5 centimétert növekszik, ezalatt alakítja ki különlegesen finom és lágy, mégis ellenálló szerkezetét.

A Honeycomb szivacs kitűnő választás csecsemők és kisgyermekek fürdetéséhez, ápolásához, de a felnőttek bőrét is kényezteti, lágyan tisztítja. Nem hajlamos penészedésre, tartós, 100% természetes választás.

Ár: megegyezés szerint , Eladó: davincsike
Állapot: új, nem használt, Helyszín: Budapest vagy Kecskemét, fizetés: személyesen, Bp: 4-6-os vonalán, Kecsk: megbeszélés szerint