KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosmio

Ár:   500-2100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   20 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2013. február 18.

Ár:   500-2100 Ft
Kiszerelés:   20 ml és 100 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Kozmetikai alapanyag.

Gyulladáscsökkentő, sebgyógyító, bőrnyugtató hatása van, növeli a bőr rugalmasságát.

Kiszerelés: 20 ml

i.napcsi

2017. június 13.

Mindig tartok itthon és mindenre hatásos!

i.napcsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 13.

Mindig tartok itthon és mindenre hatásos!

Villango

2016. április 7.

Ez tipikusan az az anyag aminek a hatása hosszabb távon mutatkozik meg.
Belekevertem a samponomba, mert nagy hajnövesztési projektben vagyok, most a hajhagymáim überdózisban kapnak mindent.
Csinálok róla egy naplót, akit érdekel megadom majd az elérhetőségét. :)
Na szóval ez egy folyékony, zselés, de vizes zselés állagú színtelen trutyi nekem. A sampont jó fel is hígította, nehezebb bánnom így velem, de nem bánom. :-)
A hajam mintha puhább is lenne tőle, biztos hogy nagy hasznát veszem ennek a vitaminnak hosszú távon.
Sikerült a bőrt megtépnem az egyik körmömnél, begyulladt, cseppentettem rá, és szépen lehúzta a gyulladást. Erre is jó. :)

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 7.

Ez tipikusan az az anyag aminek a hatása hosszabb távon mutatkozik meg.
Csinálok róla egy naplót, akit érdekel megadom majd az elérhetőségét. :)

DorinaBalog

2016. január 13.

Szerelem! Koffeines samponomba kevertem, hidratálóba, önmagában is használtam sebek esetében. Nagyon jól teljesített minden esetben! A hajam sosem volt ennyire puha és fényes. Könnyen zsírosodó a hajam töve, de ezen kis csodaszer használatával azon a napon is vállalható a hajam, amin máskor már rég nem!!

DorinaBalog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 13.

Makk Zsuzsó

2015. április 18.

Testápolóba (főleg illatmentes babakozmetikum) szoktam keverni, meg amibe épp szükségét érzem. Én csak érzésre csinálom, nem méricskéltem még eddig. Szerintem ez amolyan must-have, minden háztartásba kell ilyen!

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

Lyah

2013. december 27.

Nagy reményekkel vettem meg, gondoltam majd úgy magában kenegetem. Kicsit meglepett, hogy ragad, úgyhogy eleve oda kell figyelni, de ráadásul nem is bizonyult csodaszernek, sőt, szinte semmit sem tett. Belekeverem majd az éjszakai otthon készített krémembe, hátha úgy történik valami. Legfeljebb jobban kenhető lesz a shea tőle...Addig 3 *, és nem tervezem, hogy újravenném.

No jó, egy csillagot javítok. Felturbóztam a krémem, ezzel, és némi mézzel. Sajnos kicsit eltúloztam, picit ragad, de majd ha fogyott belőle, teszek még az alapból hozzá, úgy ez is megoldódik. A pirosságot csökkentette, és simább a bőröm reggelre tőle.

Lyah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 27.

Aisha

2013. augusztus 5.

Nagyon jo alapanyag, sajat kremekbe nelkulozhetetlen. Problemas, irritaciora hajlamos, ekcemas borre nagyon ajanlott es igy annyit hasznal belole az ember, amennyit akar, olyan dozisban, amennyi tenyleg hatekony. Mellesleg olcso is.

Aisha
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

mstindigo

2013. június 6.

Önmagában sosem használtam, de most lehet, fogom. :) Krémekbe szoktam keverni, ha 5% a panthenol a krémben, nagyon jól érvényesül már a gyulladáscsökkentő hatása. Ekcémás, kivakart bőrre készítettem krémet 5%panthenollal, és még arra is jó volt. Ajánlom. :)

mstindigo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

d-i_n-a

2013. május 27.

update..és azóta újabbat is rendelek..nagyon jó..hihetetlen hogy milyen gyorsan begyógyítja a pattanás utáni sebet..valamint meg is akadályozza azok kialakulását..kivéve azokon a napokoon... továbbra is 5*

hú ilyenem van :D
Igaz csak egy hete..de tökjó :)
A pattanás utáni sebemet nagyon hamar begyógyította :)
Valamint tettem bele egy keveset a hajpakolásomba..és hihetetlen mennyivel puhább lett a hajam :)

d-i_n-a
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

hú ilyenem van :D
Igaz csak egy hete..de tökjó :)
A pattanás utáni sebemet nagyon hamar begyógyította :)

Vitaminok: Panthenol