KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosmio

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. február 4.

Kategória:   Egyéb

Természetes, adalékmentes rózsaszín agyag maszkokhoz, arctisztító készítményekbe, bőrradírokba. Elsősorban száraz bőrre.

Fürdőbombákba, szappanokba színezőanyagként is használható.

Kaolin 0 0Illite

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Pöti

2017. április 14.

Először ezt az agyagot próbáltam. Nagyon tetszik, szép sima lett a bőröm, nagyon tisztának látszik a használata után. Én hagytam megszáradni de máskor nem teszem, mert amíg nedves, addig hidratál és ahogy szárad úgy kezdi szárítani a bőrt. Jó nagy adagot tettem a bőrömre, száradás után nem volt nehéz lemosni, sárga kozmetikai szivaccsal könnyen lejön.

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 14.

whiteA

2016. augusztus 15.

Általában fehér agyagot szoktam használni, púderbe, krémekbe, arcpakolásokba. Viszont púderbe az nagyon világosnak bizonyult, így gondoltam kipróbálom a rózsaszín agyagot, és nagyon bevált! Szépen fed, és sokáig matt marad tőle a bőröm!

whiteA
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 15.

mikkamakka75

2016. július 21.

Rozsavizzel tisztito méregtelenitö maszkhoz hasznàlom. Kb 15 perc a hatoidö, mely alatt nem szabad hagyni hogy kiszàradjon ugyhogy ha szüksèges közben még fujok rà rozsavizet. Az eredmény tiszta pihepuha arcbör. Remek anyag

mikkamakka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

radirroni

2014. március 25.

Fürdőgolyókba használom, színezéknek is jó és a hatása sem utolsó :)

radirroni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

Fürdőgolyókba használom, színezéknek is jó és a hatása sem utolsó :)

Kaolin 0 0