KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosmio

Ár:   550 Ft, 1350 Ft és 1650 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. január 2.

Ár:   550 Ft, 1350 Ft és 1650 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

100% természetes, tengeri szivacs. Nevét legfontosabb, könnyen felismerhető tulajdonságairól kapta: finom szövettel és parányi, sűrű pórusokkal rendelkezik. Kitűnő választás sokféle kozmetikai felhasználás céljából, mint például arctisztítás, smink felhelyezése vagy eltávolítása. Ideális csecsemők és kisgyermekek fürdetéséhez, ápolásához, de a felnőttek bőrét is kényezteti. Gyengéden tisztítja és masszírozza a bőrt, és eltávolítja a szennyeződéseket.

Kicsi, közepes és nagy méretben kapható

Ár: megegyezés szerint , Eladó: davincsike
Állapot: új, nem használt, Helyszín: Budapest vagy Kecskemét, fizetés: személyesen, Bp: 4-6-os vonalán, Kecsk: megbeszélés szerint