KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosmio

Ár:   210 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2013. március 8.

Kategória:   Egyéb

80%-os tejsav.

A tejsavat használjuk kozmetikumaink vegyhatásának beállításához, ekkor célozzuk meg a bőrbarát 5-5,5-ös értéket. Ez a PH érték egyben biztosítja a Rokonsal tartósítóanyag hatékonyságát is.

Matilda

2017. április 21.

Kémiai hámlasztáshoz vettem, 1:1 arányban hígítom vízzel, majd ecsettel felviszem és 4-5 perc után lemosom vízzel. Utána minimálisan piros az arcom és kicsit ég a bőröm, de ezen az aloe vera vagy egy sima hidratáló gyorsan segít. Nagyon jól leszedi a bőr felső rétegét, a kisebb elszíneződéseket, pattanás utáni hegeket, stb. Szőrbenövés ellen is nagyon jó, eddig más nem vált be rá, csak a tejsav. Viszont óvatosnak kell lenni, mert ha nem vigyázunk, több ideig hagyjuk fent, vagy sérült bőrre visszük fel, akkor többet árt, mint használ.

Matilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

WorkingClassGirl

2016. augusztus 26.

Friss: ezt a dolgot jól félbe hagytam, mert a sima mindenmentes tonik (balea med), amit vettem nagyon ragadt a sok glicerintől, és távolról sem volt olyan, mint a cosrx :D de az tuti, hogy pikk-pakk leviszi a termékek pH-ját, vigyázni is kell vele. Meg érdemes lehet, olyan indikátorpapírt szerezni, ami alacsonyabb pH-n pontosabb eredményt ad, kissebb tartományban jó.
Viszont amire még egészen jól bevált az a talp puhítás, önmagában is simán fel lehet kenni a bőrkeményedésekre vagy testápolóba keverhető. Lassan hat, nem egy éjszaka alatt, de filléres cucchoz képest jó:)

Általában nem túl szimpik az otthonkevert kozmetikumok, de abban semmi kivetnivalót nem látok, hogy egy egyszerű, mindenmentes tonik pH-ját kicsit levigyem, erre tökéletesnek tűnik egyelőre. Indikátorpapírt használok hozzá, meg etalonnak, hogy tudjam, pontosan milyen árnyalatot várok a cosrx tonerét (kezdtem kicsit sokallni az árát, ahhoz képest, hogy jóformán semmi nincs benne, csak alacsony a pH-ja). Ha mégsem válik be, majd frissítek, de az első pár alkalom alapján jónak tűnik.

WorkingClassGirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid