KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosmio

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. február 4.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Természetes, adalékmentes zöld agyag.

Igen gazdag ásványi anyagokban és nyomelemekben, mint pl. a szilícium, vas, magnézium, kalcium, kálium, nátrium, cink, szelén vagy a kobalt.  Tisztító, méregtelenítő, puhító, hámsejt eltávolító hatású. A 3-5 rétegű ásványi szerkezet minden más agyagnál erősebben vonzza magához a szennyeződéseket, így használata után a bőr megújult, puha és sima lesz. A zsíros, pattanásos bőrre rendkívül jótékony tisztító, gyulladáscsökkentő, méregtelenítő hatása miatt.  Használhatjuk maszkként, ekkor vízzel, gyógynövényfőzettel, aloe verával, mézzel keverhetjük. Mattító hatás eléréséhez csekély mennyiségben adhatjuk bármely arckrémhez is. Szappanba is tehető adalékként.

Külsőleg! Kozmetikai alapanyag

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

mstindigo

2013. június 6.

Felváltva szoktam használni a montmorollit cosmios zöld agyaggal. Nem igazán érzem a különbséget, talán ez mintha jobban szárítana. Én kb. két teaáskanál agyagot keverek ki egy fél tk. glicerinnel, fél tk. mézzel, és annyi vizet teszek még bele, hogy egy sűrű iszapszerű valami legyen. Nekem a mitteszereket egyáltalán nem tűntette el. De a gyulladást lehúzza, és tényleg olyan sima lett a bőröm tőle. Eléggé szárít, szinte fájt a bőröm, miközben száradt a maszk, kb. 30 perc alatt szárad meg teljesen. Utána kell hidratálókrém. De szép bőrképet eredményez. Heti egyszer érdemes használni. Szerintem száraz bőrűek ne ezt az agyagot válasszák, inkább a rózsaszínt ajánlanám a leírások alapján.

mstindigo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.