KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosmio

Ár:   800 Ft és 1600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Októberi Lány, Módosítva: 2014. szeptember 19.

Ár:   800 Ft és 1600 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 250 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bio zöld tea hidrolátum. A teacserje fermentálatlan, zöld leveleinek vízgőz desztillációjával nyert hidrolátum, vagyis virágvíz. Ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból. 0,6% tartósítószerrel.

Fizikai jellemzői: Karakteres illatú, áttetsző folyadék.

Főbb összetevők: flavonoidok, koffein, teofillin, illóolaj, hidrolizálható cseranyagok

Felhasználási javaslat:

• az idősödő és az érett bőr ápolására szánt készítményekbe, anti-aging kozmetikumokba
  • naptejek és napozás utáni készítmények kiegészítő antioxidáns komponensének
  • összehúzó borogatásokba, arcvizekbe, tonikokba, testpermetekbe
  • pattanásos, acne-problémás bőr ápolására szánt kozmetikumokba

Hatásai:

• kiváló antioxidáns
  • enyhe gyulladáscsökkentő
  • enyhe fertőtlenítő
  • enyhe összehúzó, tonizáló

Antioxidáns hatásánál fogva a zöld tea hidrolátum az idősödő és az érett bőr ápolására szánt készítmények, anti-aging kozmetikumok, napvédő és napozás utáni készítmények értékes antioxidáns hatóanyaga lehet. Enyhe összehúzó, gyulladáscsökkentő és fertőtlenítő hatásának köszönhetően alkalmazhatjuk a pattanásos, acne-problémás bőr ápolására szánt készítményekben.

i.napcsi

2017. június 13.

MIndenkinek és minden börre csak ajánlani tudom,az illata mint egy frissen főzött zöldteának,rendkívül jó összehúzó,feszesító hatása és hát sok benne a hasznos anyag és antioxidáns,krémalapnak és szérumkészitéshez is kíváló,illetve toniknak!

i.napcsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 13.

Villango

2016. május 1.

Én is imádom. :)
Nem toniknak vettem, hanem hogy elkeverjem pár ml-ben a hatóanyagokat, mert nem volt itthon desztillált víz. Erre is tökéletes volt, de azóta már tonikként is használom. Nemvattakorongra teszem, nem pocsékolom így, hanem egyből az arcomra.
Isteni érzés használni, az arctisztítás utáni első lépésem reggel és este is.
Nagyon sokmindent teszek a bőrömért, örülök hogy ő is beállhatott a sorba. :)

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

Én is imádom. :)
Isteni érzés használni, az arctisztítás utáni első lépésem reggel és este is.
Nagyon sokmindent teszek a bőrömért, örülök hogy ő is beállhatott a sorba. :)

risaedla

2014. szeptember 20.

Imádom! Annyira megörültem amikor megláttam amikor legutóbb hennát vettem náluk. Én is tonikként használom csak aloe vera géllel elkeverve. Nagyon jó érzés, bár nálam is van néha egy kis húzódó érzés, de ez krémezés után elmúlik. Ár érték arányban is nagyon jó, és az illata is nagyon finom.

risaedla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

Októberi Lány

2014. szeptember 6.

Az egyik legjobb, és megfizethető virágvize a Cosmio-soknak. Ennél csak a damaszkuszi rózsavíz tetszett jobban, de ugye az sokkal drágább, ez 800 forintért tökéletes, a 100 ml nekem kitart akár 2 hónapig is. Tonikként szoktam használni, arclemosás és krémezés között. (Lehet kapni hozzá cseppentő betétet is, 150,-/5 db.) Én nem tudom, mennyire csökkenti az öregedést, vagy a szabadgyökök randalírozását, de az biztos, hogy szereti a bőröm! Nagyon enyhe húzódást tapasztaltam, de igazán még ezt sem tudom, lehet, hogy a lemosóm inkább az ok, mert amikor anélkül törlöm vele át az arcomat, akkor kb. ilyesmiről nincs is szó. Illata nagyon kellemes, pedig a zöld teát nem igazán szeretem, ez kifejezetten csiklandja az érzékeimet. Szóval üdít, frissít, tonizál, meg minden. Az irritált, kipirosodott arcomra is próbáltam már, esküszöm, kenterbe veri az aloét, az nálam amúgy sem szuperált sose olyan jól, mint a legtöbbeknek. Tehát rendületlenül vásárolom, aztán lehet, hogy 20 év múlva ugyanígy fogok kinézni, és akkor elmondhatom, hogy milyen remek antioxidáns, addig meg csak simán elhiszem, ha ezt merik róla állítani! :) Külön öröm számomra, hogy a pattis, zsíros bőrnek szintén barátja. Most ugyan megcsalom a citromfűvízzel, de könnyen lehet, hogy még találkozunk, sőt, tervezek egy krémet, amibe tutira jó lesz vizes fázisnak is!

Októberi Lány
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

Illatanyagok: Camellia Sinensis Leaf Water, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid