KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   $19   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. november 26.

Ár:   $19
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek

Nyugtató, hidratáló hatású krém koncentrált aloe vera vízzel. pH értéke 6.5.

Bajbus

2017. február 26.

Én valahogy nem szerettem meg ezt a krémet igazán. Kicsit olyan semmilyen. Majdnem egy teljes tégelyt használtam el belőle. Először kicsit csípett, az arcomon mindig maradt utána egy fura "filmréteg", hidratálni nem hidratált eléggé. Ha már egy átlagos hidratálót vennék, akkor inkább az Ultra Subbon, ezt biztosan nem fogom többet újravenni. Nekem ez egy gyenge kettes....

Bajbus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

bbernadett

2017. február 7.

Megmondom őszintén, nem feltétlenül csak arcra vettem meg. Persze, kenem oda is, de volt már a könyökömön, térdemen, így télen térdtől lefelé is. Ahhoz képest, hogy olajmentes, nem érzem azt, hogy nem lenne elég. Nem használom minden nap, inkább csak alkalmanként, de bevált.
Az aloe vera egyébként is a gyengém, multifunkcionális, úgyhogy biztosan nem ez volt az utolsó darabom.

bbernadett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

KittyFrolich

2016. július 4.

Nagyon jo kis krem, a zsiros borommel nem tudok napkozben mit hasznalni, annyira kifenyesedik az arcom, de ezzel ilyen problemam nincs, konnyen beszivodik, eleg hidrataltsagot ad, viszont vizhianyos borueknek nem ajanlom.

KittyFrolich
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 4.

EszterK

2016. február 26.

Imádom ezt a krémet. Zsíros a bőröm, így mindenképp olyan krémet kerestem, ami olajmentes, de ugyanakkor jól hidratál, mivel télen a vízhiány miatt szükségem van az erősebb hidratálásra. A kiszerelés hatalmas, valószínűleg sokáig elég lesz még napi két használat mellett is. Színtelen, szagtalan és nagyon szépen, szinte nyom nélkül beszívódik anélkül, hogy bármilyen zsíros érzetet hagyna maga után. Egy kis egészséges bőrfényt marad utána, és szerencsére egyáltalán nem ragad. Nagyon szépen lehet rá sminkelni is, ami zsíros bőrűként egy eléggé kritikus szempont, ugyanis eddig minden nappali krémem az alapozót nagyon nagyon gyorsan átfényesítette, még akkor is, ha elvileg olajmentes volt. Nah ezzel a krémmel ilyen gond nincs, úgyhogy nagyon örülök. Annak meg főleg, hogy emellett a hidratálása is remek, nekem estére is bevált. Szemkörnyékre is használom, ahol azért vigyázni kell, mert ha belemegy a szembe, kicsit csípi, de ennek ellenére nagyon meg vagyok elégedve. Külön jó pont, hogy a nem túl praktikus tégelyes kiszerelést valamelyest ellensúlyozva, jár hozzá spatula! :)

EszterK
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 26.

koboldmaki

2016. január 6.

Nagyon jó ez a krém. A színtelen, szagtalan, géles hidratálók egyébként is a gyengéim és eddig ez a legjobb azok közül, amiket próbáltam. Semmi illata nincs, gyorsan beszívódik, nem ragad, nem morzsolódik és nagyon jól hidratál. Eddig az ilyen jellegű cuccoknál többször tapasztaltam, hogy felkenés után fura réteget képeznek a bőrön, mintha csak rászáradnának az arcomra ahelyett, hogy beszívódnának. Ennél semmi ilyen nincs, tényleg nagyon szuper.

koboldmaki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak