KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   $17   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. november 25.

Ár:   $17
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek

Nyugtató, frissítő, hidratáló hatású gél koncentrál aloe vera vízzel. pH értéke 6.3.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak