KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

CoSTUME NATIONAL

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2013. április 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

norci

2013. június 12.

Klasszikus, kellemes illat. Fel kell hozzá nőni, csitriken biztos nem tudnám elképzelni. Igazából bármikor összhangba tudok kerülni vele, mert nem uralkodásra vágyik, nem emlékeztet erőszakosan önmagára, egyszerűen csak egy kellemes társ, egy tökéletes kiegészítő. Mondjuk kezdetben kissé távolságtartó volt velem, de az idő előrehaladtával és a hőmérséklet emelkedésével összecsiszolódtunk ;)

norci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.