KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cote d'Azur

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2018. május 17.

Ár:   2000 Ft

Celine Dion Spring in Paris parfüm utánzat

Erika80

2018. május 20.

Ez a parfüm egy igen tartós, csupa zöld illat. Virágos, légies aromák összecsengése. Én nem igazán érzem ki belőle a gyümölcsös jegyeket, inkább tényleg egy virágos fuvallat. Vidám, tavaszi és nyári parfüm. Nem vált a kedvencemmé valamiért, de határozottan kellemes illata van.

Erika80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 20.