KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cover FX

Ár:   $28   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nancika, Módosítva: 2018. január 11.

Ár:   $28
Lelőhely:   külföld, online külföldről

Teljes fedésű, vízbázisú krémes korrektor 27% pigmenttel. Kis mennyiségben is elfedi a tökéletlenségeket. Anti-aging összetevőkkel és antioxidánsokkal teli formulája segít kisimítani a bőrt és lágyítani a finom vonalakat.

12 árnyalatban kapható

Cover FX 170 Precision Foundation Brush alapozó ecset-új!
Ár: 4900 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+500 Ft)

Nancika

2018. január 15.

Elég kicsi a kiszerelés, és ahhoz képest nem is olcsó, de minden cseppje megéri az árát. Csodálatosan fest, könnyű vele dolgozni, nem ül be a ráncokba és egész nap gyönyörű. Emellett CF és vegán. Must have darab.

Nancika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.