KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Covergirl

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Sminkek szájra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

enett1

2015. október 16.

Brutál jó ez a rúzs. Nem szárít, nem kenődik, extra tartós, erősen pigmentált. Nagy rúzsozós vagyok, próbáltam már jó párat, de ez az összeset veri. Gyakorlatilag levakarhatatlan, ezek után nem is vagyok hajlandó mást használni. Ennél jobb már csak akkor lenne, ha a színpaletta kicsit bővebb lenne.

enett1
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 16.

mariib

2015. augusztus 21.

Elég jó kis rúzs, bár különösebb katartikus élményt azért nem váltott ki belőlem. A véleményemet egy árnyalatra alapozom, a coquette-re, ami egy kellemes mályvás-pinkes, hideg fényű, közepes fedésű szín. A tartóssága kb. 3-4 óra, evés-ivással szinte teljesen lekopik, pedig nem kezdő rúzsozó vagyok. :-)
Krémes állaga nem szárítja az ajkakat, sőt egész jól hidratál, ezt szeretem benne.
Nem győzött meg 100%-osan, hogy vegyek több árnyalatot is belőle, hasonló árkategóriában a Revlon Super Lustrous-t érdemesebb beszerezni szerintem!

mariib
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

scorpionqueen

2013. május 16.

Tegnap tettem szert 6 árnyalatra ezekből a fantasztikus ajakszínezőkből.

A Spellbound árnyalattal kezdtem. Extrém tartós, 4 órán át volt fent, ami alatt ettem, ittam, számtalanszor orrot fújtam. 4 óra után úgy kellett levakarnom szó szerint, de reggel úgy láttam, hogy nem sikerült még így sem teljesen eltávolítani, még akkor is színes volt a szám. Ennek ellenére egy cseppet sem szárít, sőt, nagyon szép és sima volt a szám végig, kiegyenlítette a barázdákat is.

Felvitel után 10 perc elteltével már olyan érzésem volt, mintha nem is lett volna semmi az ajkaimon, ultrakönnyű, észrevétlen viselet. Nagyon jól pigmentált, egy rétegben is csodaszép, telt színe volt. Kettővel szerintem egész napos viselet lesz. Nem maszatolódik, 4 óra elteltével is pontosan ott volt, ahová feltettem. A kopása is teljesen egyenletes, de nem is kopásnak mondanám, hanem inkább halványodásnak, az ajkak belső részéről sem válik el egy idő után, ott is csak nagyon finoman halványul. A finise teljesen matt.

Engem megvettek ezekkel az ajakszínezőkkel. 5+1 csillag.

scorpionqueen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 16.

Tegnap tettem szert 6 árnyalatra ezekből a fantasztikus ajakszínezőkből.

Engem megvettek ezekkel az ajakszínezőkkel. 5+1 csillag.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!