KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Creed

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2017. szeptember 13.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fej: kalabriai bergamott, szicíliai citrom, rózsabors

Szív: borszem, bolgár rózsa, borsmenta

Alap: indiai szantálfa, haiti vetiver, indiai patchuli, lavandin

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Lapo

2017. október 24.

Igyekszem objektív véleményt írni róla, már amennyire egy kedves parfüm függő "bajtársam" által vásárolt darab néhány fújása engedi. Nyilván valóan, ezáltal hosszas elemzésbe nem tudok és nem is szeretnék bocsátkozni, azonban nem tartom meg magamnak az élményt. :)

Több dolog szükséges szerintem az illat megfelelő megítéléséhez:
1. Felejtsd el az Aventus-t.. nincs..vedd úgy, hogy nem is létezett. Ilyen remekművet egyszer tud egy manufaktúra alkotni. Balga dolog lenne minden további illatot ehhez mérni és hasonlítani. Nincs és nem is lesz "mennyország illat", függetlenül attól, hogy sokan már ezt várták a Creed-től az Aventus után.
2. Felejtsd el a nemzetközi oldalakon olvasott sokszor végtelenül lehúzó kritikákat.. csak a saját orrod alapján ítélj..Sajnos divat lett utálni a Viking-et, már csak a csomagolás színválasztása miatt is.. nos..a viking életmódhoz a vér színe erősen hozzátartozik.
3. Felejtsd el a kifújást követő néhány percnyi káoszt..van ott minden.. hiszen éppen, hogy csak nem hallani a különböző kardok, balták és különböző szúró fegyverek egymásnak feszülését.. nem a legszebb életszakasza ez az illatnak.. de maximálisan hozza és hozzátartozik a későbbi megnyugváshoz, mint akár egy megnyert csata mozgalmas előzménye.

Kifújást követően egy vérengző, azonban diadallal végződő csata további eseményeit hozza az illat.. folyamatosan kezd megnyugodni.. szinte érezni az adrenalin szertefoszlását.. kezd kinyílni és a tengeren, a hajnalban megpillantott napfelkelte hozza azt az érzést amit az alapillat is. Nyoma sincs már vérengzésnek.. semmi agresszív akkord.. egyfajta nyugodt, elégedett de továbbra is némi maszkulin és határozott jellemet mutat a tengeri szél sós frissességével fűszerezve.

Szerintem van egyénisége.. én nagyon szeretem ha változik és él egy illat.. nem hiszem, hogy szégyenkeznie kellene a Creed-nek minden negatív kritika ellenére sem.. valóban más vizeken evez a Viking mint az eddigi tulajdonképpen örök érvényű klasszikusok és bátorság kellett hozzá, hogy ezt piacra dobják, de azt hiszem nem volt kár érte a mai, századik bőrt is lehúzó, további változatokat kiadó parfüm márkák fényében.
( csaltam.. az 1. pontot nem tudtam elengedni..a szívem csücske az Aventus..csak ezért -1 csillag.. :P )

Lapo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Több dolog szükséges szerintem az illat megfelelő megítéléséhez: