KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cremum Kozmetika

Ár:   720 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gálné , Módosítva: 2014. április 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Egy tubus (20 g) 20 mg hyaluronsavat tartalmaz. A zselé ideális síkosító anyag. Alkalmazása mindazoknak ajánlott, akiknél a természetes nyákelválasztás  nem elégséges - fogamzásgátló tablettát szedők, változás korában levő, illetve idősebb nők.  Kondommal védekezőknek különösen előnyös a használata, mert a  hámsérülések elkerülhetők

nagyerika28

2015. április 28.

Olcsó,nem irritál,nem ragacsos.Egyszerűen a legjobb amit valaha próbáltam.

nagyerika28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Olcsó,nem irritál,nem ragacsos.Egyszerűen a legjobb amit valaha próbáltam.

luli81

2015. március 30.

Kemoterápia és sugárkezelés után sajnos átmeneti hüvelyszárazság lépett fel nálam.A gyógyszerész ezt ajánlotta.Sajnos nincs viszonyítási alapom mert eddig soha nem volt ilyen problémám,de nekem teljesen megfelel.Nem irritál,rendesen sikosít,nem kell belőle sok így sokáig elég és az ára is baráti.

luli81
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 30.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak