KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Crystal Nails

Ár:   1980 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2018. február 8.

Ár:   1980 Ft
Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Teljesen savmentes, tapadás elősegítő folyadék, ami teljesen nem szárad meg, marad egy ragacsos rétege. Ezért vékonyan kell felvinni, mert ez a ragacsos rész kétoldalas ragasztóként működik a körömlemez és a rákerülő anyag között.

ChrystalDiva

2018. április 1.

Most próbáltam először, eddig IBD primert használtam, de az új tubusos építőjükhöz ezt ajánlották. Nagyon jók a tapasztalataim, eddig előrordult felválás, de most semmi, szuper cucc.

ChrystalDiva
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 1.

Antioxidánsok: p-Hydroxyanisole