KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Crystal Nails

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2017. október 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Hajlított élű bőrvágó olló rozsdamentes acélból. Minőségi japán acél, mely keményebb, így éle hosszan tartó, nem tompul el.

Madi

2017. október 19.

Két hónapja használom, eddig teljesen elégedett vagyok vele. Addig egyenes ollóval vágtam a bőrt, elsőre szokatlan volt, de nagyon hamar bele lehet jönni.

Madi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.