KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Crystal Nails

Ár:   12 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2017. október 31.

Ár:   12 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Könnyen kezelhető, kisméretű, hófehér színű, nagy teljesítményű lámpa, amely a LED fényre kötő alapanyagok átkötésére szolgál. Félkör alakú, hátul nyitott, „pehely” súlyú lámpa. Teljesítménye 36W, amit 18 db optimálisan elhelyezett, nagy teljesítményű LED égő biztosít. Választható mozgásérzékelős vagy nyomógombos ki-be kapcsolás.

Időzíthető: 30mp, 60mp, (+100mp – mozgásérzékelős bekapcsolással)