KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Crystal Nails

Ár:   27 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2017. október 10.

Ár:   27 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Könnyen kezelhető, kisméretű, nagy teljesítményű UV/LED lámpák, amik az UV- és LED fényre kötő alapanyagokat egyaránt átkötik (dupla
fénytartománnyal működnek). Teljesítményük 48W, amit a 24db optimálisan elhelyezett, nagy teljesítményű UV/LED égők biztosítanak. Belső tükör felülettel lettek ellátva, így az anyagok egyenletes átkötése garantált. Aljzati tükörpaneljük mágneses rögzítésű, így könnyebben levehető, amely a mindennapi karbantartás és a lábon való használat során egyaránt praktikus. Mozgásérzékelős ki/be kapcsolással, időzítővel, valamint egy speciális „Low Heat Mode” funkcióval lettek ellátva, aminek köszönhetően az égető érzetet okozó alapanyagok alkalmazása sokkal elviselhetőbbé válik a vendégek számára.

Hófehér és pink fénnyel is kapható. Cserélhető szilikon tetejük fehér és pink színekben elérhető.

Időzíthető: 10mp, 30mp, 60mp és 120mp (Low Heat Mode)