KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Crystal Nails

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2017. október 9.

Kiszerelés:
Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Bőrfeltoló és kaparó hagyományos manikűrhöz.

Madi

2017. október 13.

Kedvelem ezt a kis eszközt, körömáztatás után ragyogóan lehet vele dolgozni és eddig még nem sikerült vele sérülést sem okoznom. Az ára is baráti, pláne hogy valószínűleg évekig jó egy ilyen.

Madi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.