KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Crystal Nails

Ár:   450 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Szépítő eszközök

A legújabb szemcse-adhéziós eljárásnak köszönhetően minden eddiginél tartósabb zebra reszelők. Rugalmas szemcsézet: nem karcol-csúszik a felületen, hanem belekapaszkodik az anyagba és jobban "viszi" azt

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

LauuKovacs

2017. november 14.

Nagyon szeretem ezt a reszelot, több erősségű is megvan, bár a Pearl nails-os olcsóbb és ugyanúgy teszi a dolgát attól még 5* :)

LauuKovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

virnajnifr

2017. augusztus 3.

Imádom! Nagyon könnyű bánni vele, gyorsan és szépen reszel.

virnajnifr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Imádom! Nagyon könnyű bánni vele, gyorsan és szépen reszel.

katinkapls

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 1.

A körmösömtől kaptam, hogyha igazításra szorulna a zselés lakkom. A legjobb reszelő, amit valaha próbáltam. Saját körömre nem ajánlanám, arra szerintem túl "éles" a felülete. De a célnak tökéletesen megfelel nekem.

katinkapls
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Fruzsci

2016. július 16.

A körmösömtől kaptam egyet és húúúú hát ez nagyon jóóó !! :D Marha gyorsan reszeli a körmömet, imádom:-)

Fruzsci
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 16.

czakovaleria

2016. május 31.

Több ilyen reszelőt is elhasználtunk itthon, anyukám mindig újraveszi. A gél lakkot nagyon jól formázza, arra tökéletes, viszont a sima körmömet nem szeretem ezzel reszelni, mert nagyon durva. A lényeg, hogy amire igazán való, arra tökéletes.

czakovaleria
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 31.

szalamaja

2016. március 11.

Jó fajta reszelő.praktikus hogy ívelt az egyik fele.

szalamaja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

Jó fajta reszelő.praktikus hogy ívelt az egyik fele.

hopalmuci

2015. december 6.

Szerintem nagyon jó. Gyorsan lereszeli amit lekell, akár egy huzással meg is van. Olcsó és minőségi, nekem nagyon tetszik.

hopalmuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 6.

Cseriné S. Bernadett

2015. november 8.

Én nagyon szeretem, tartós, kézre esik, könnyű használni.

Cseriné S. Bernadett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

Én nagyon szeretem, tartós, kézre esik, könnyű használni.

OroszLaura

2015. szeptember 21.

Nagy kedvencem lett kezdő műkörmösként, a gél lakkot soha nem csiszológéppel távolítom el, hanem ezzel és nagyon hamar.

OroszLaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

lysza1985

2015. augusztus 26.

Nagyon jó, strapabíró reszelő, a műkörmös adta kölcsön, ha igazítani kellene a körmömön és nagyon jól tudtam vele formázni.

lysza1985
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.