KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Crystal Nails

Ár:   450 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Szépítő eszközök

A legújabb szemcse-adhéziós eljárásnak köszönhetően minden eddiginél tartósabb zebra reszelők. Rugalmas szemcsézet: nem karcol-csúszik a felületen, hanem belekapaszkodik az anyagba és jobban "viszi" azt

Ennie86

2018. január 22.

Több erősségű reszelőm is van a márkától. :) Szeretem mert tartós, jó a fogása, és gyorsan lehet vele dolgozni.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

BrigB

2017. december 27.

Szuper, tartós és erős reszelő.

BrigB
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Szuper, tartós és erős reszelő.

bubilany

2017. november 23.

Minőségi és ezen felül nagyon könnyű és gyors vele a reszelés. :) 5*

bubilany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Minőségi és ezen felül nagyon könnyű és gyors vele a reszelés. :) 5*

LauuKovacs

2017. november 14.

Nagyon szeretem ezt a reszelot, több erősségű is megvan, bár a Pearl nails-os olcsóbb és ugyanúgy teszi a dolgát attól még 5* :)

LauuKovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

virnajnifr

2017. augusztus 3.

Imádom! Nagyon könnyű bánni vele, gyorsan és szépen reszel.

virnajnifr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Imádom! Nagyon könnyű bánni vele, gyorsan és szépen reszel.

katinkapls

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 1.

A körmösömtől kaptam, hogyha igazításra szorulna a zselés lakkom. A legjobb reszelő, amit valaha próbáltam. Saját körömre nem ajánlanám, arra szerintem túl "éles" a felülete. De a célnak tökéletesen megfelel nekem.

katinkapls
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Fruzsci

2016. július 16.

A körmösömtől kaptam egyet és húúúú hát ez nagyon jóóó !! :D Marha gyorsan reszeli a körmömet, imádom:-)

Fruzsci
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

czakovaleria

2016. május 31.

Több ilyen reszelőt is elhasználtunk itthon, anyukám mindig újraveszi. A gél lakkot nagyon jól formázza, arra tökéletes, viszont a sima körmömet nem szeretem ezzel reszelni, mert nagyon durva. A lényeg, hogy amire igazán való, arra tökéletes.

czakovaleria
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 31.

szalamaja

2016. március 11.

Jó fajta reszelő.praktikus hogy ívelt az egyik fele.

szalamaja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

Jó fajta reszelő.praktikus hogy ívelt az egyik fele.

hopalmuci

2015. december 6.

Szerintem nagyon jó. Gyorsan lereszeli amit lekell, akár egy huzással meg is van. Olcsó és minőségi, nekem nagyon tetszik.

hopalmuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 6.