KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Crystal Nails

Ár:   450 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Szépítő eszközök

A legújabb szemcse-adhéziós eljárásnak köszönhetően minden eddiginél tartósabb zebra reszelők. Rugalmas szemcsézet: nem karcol-csúszik a felületen, hanem belekapaszkodik az anyagba és jobban "viszi" azt

Theodora

2018. július 23.

Atomdurva cucc, stabil, strapabíró és alig kopik. Újravevős egyértelműen.

Theodora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Atomdurva cucc, stabil, strapabíró és alig kopik. Újravevős egyértelműen.

kuci87

2018. április 6.

Én mondjuk a Moyra reszelőjét jobban szeretem. De ez is egy nagyon jó reszelő, de ez nem olyan tartós, mint a moyra. (13 éve csinálom magamnak a zselés körmeimet).

kuci87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Szabcsyka

2018. március 5.

A legjobb reszelő, mint a CN-es általában. Nem cserélném másra! Tartósságra sem lehet panasz.

Szabcsyka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Ennie86

2018. január 22.

Több erősségű reszelőm is van a márkától. :) Szeretem mert tartós, jó a fogása, és gyorsan lehet vele dolgozni.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

BrigB

2017. december 27.

Szuper, tartós és erős reszelő.

BrigB
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Szuper, tartós és erős reszelő.

bubilany

2017. november 23.

Minőségi és ezen felül nagyon könnyű és gyors vele a reszelés. :) 5*

bubilany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Minőségi és ezen felül nagyon könnyű és gyors vele a reszelés. :) 5*

LauuKovacs

2017. november 14.

Nagyon szeretem ezt a reszelot, több erősségű is megvan, bár a Pearl nails-os olcsóbb és ugyanúgy teszi a dolgát attól még 5* :)

LauuKovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

virnajnifr

2017. augusztus 3.

Imádom! Nagyon könnyű bánni vele, gyorsan és szépen reszel.

virnajnifr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Imádom! Nagyon könnyű bánni vele, gyorsan és szépen reszel.

katinkapls

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 1.

A körmösömtől kaptam, hogyha igazításra szorulna a zselés lakkom. A legjobb reszelő, amit valaha próbáltam. Saját körömre nem ajánlanám, arra szerintem túl "éles" a felülete. De a célnak tökéletesen megfelel nekem.

katinkapls
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Fruzsci

2016. július 16.

A körmösömtől kaptam egyet és húúúú hát ez nagyon jóóó !! :D Marha gyorsan reszeli a körmömet, imádom:-)

Fruzsci
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.