KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Crystal Nails

Ár:   3980 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2018. február 8.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Különleges összetételű, közepesen sűrű, tégelyben enyhén kékes árnyalatú, átlátszó épitő zselé.

Egy titkos összetevőnek köszönhetően az anyag összetartja magát, nem folyik el, nem lapul le. Önterülő, így nagyon könnyű eloszlatni a felszínen, mégis kiválóan megtartja a felépített formát, ami gyors és pontos munkát eredményez. Maximális kontrollt biztosít, mely a minőségi munka elengedhetetlen kelléke. Rövid és hosszú körmök kialakításához is használható hajlítható zselé. A kevésbé gyakorlott körmösöknek is ajánlott, a magasabb szintű munka érdekében.

Ár: 1200 ft , Eladó: hencikee0114
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza / Debrecen , fizetés: Személyes átvétel: Nyíregyháza/ Debrecen, vagy posta
1000,- Crystal Nails Xtreme Titanium Gel
Ár: 1000 ft , Eladó: hencikee0114
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza / Debrecen , fizetés: Személyes átvétel / posta

Színezékek: CI 60725, CI 42090

Szintetikus színező anyag. (Lila)