KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ilcsi

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komyju, Módosítva: 2012. január 4.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Natúrkozmetikumok, Érzékeny, szeboreás, rozáceás, irritált, gyulladt, aknés bőrre. Nyugtató, vitaminizáló, frissítő, összehúzó, tonizáló, hámosító. A tonik felfrissíti és nyugtatja a legnehezebben kezelhető érzékeny, pattanásos, rozáceás, gyulladásra és pirosodásra hajlamos bőrt. Hatóanyagainak köszönhetően nyugtatja a gyantázás utáni bőrt, és enyhíti a szőrtüszőgyulladást.

Kiszerelés: 125 ml

Ár: 2800 , Eladó: Dormis
Állapot: vadonat új, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: --

adri0419

2017. augusztus 18.

Arcfrissítőnek tökéletes, más jótékony hatását nem vettem észre sajnos. Ártani nem ártott a bőrömnek, nem okozott irritációt sem, de nem venném újra.

adri0419
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

meivllaa

2017. április 22.

Soha többet! Legszívesebben pontot sem adnék rá! Kozmetikus adta, a bőröm még rosszabb lett! Az ára irreálisan sok, kidobott pénz volt, ráadásul kétszerannyi gyulladást okozott, nemhogy enyhített volna. Ennek köszönhetően bennem megingott az Ilcsibe vetett hit. Még az illata sem természetes! Biokozmetikumnak reklámozzák az Ilcsi termékeket, de ahogy itt a leírást olvasom elég sok vegyszer van benne.

meivllaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Nessy

2017. április 12.

Az illata nem a legkellemesebb, a pumpát lenyomni kb. lehetetlen, ez eléggé megnehezíti a használatot. Ám ilyen apróságok nem hátráltatnának, ha érezném bármilyen pozitív hatását. Úgy gondolom, hogy sok kárt sem okoz, így frissítésre használható (már ha sikerül kiimádkoznom a flakonból).

Nessy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Gica81

2017. április 9.

Évek óta ezt az egy tonikot használom a kozmetikusom ajánlására. akihez kb. 15 év járok. Elégedett vagyok vele maximálisan, heti 2x-3x használom főleg esti arcápolásnál. A fénylő T vonalat jól eltávolítja és felfrissít. Nekem 5*

Gica81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

kovacsicsflora

2017. március 8.

Az érzékeny bőrömre használom kozmetikusom ajánlására. Meg vagyok elégedve vele, de nem használom mindennap.

kovacsicsflora
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 8.

thisisbeka

2017. január 23.

Az illata nagyon jó, de inkább placebonak mondanám, mint hatásos tonicnak :) Akinek nagyon száraz a bőre, annak mondjuk beválhat, mert nem szárít, de én más hatást se nagyon tapasztaltam. Nagyobb kárt viszont nem tett, szóval 3 csillagot adok.

thisisbeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

Pyross

2017. január 21.

Az illata bejön, de semmi hatást nem vettem észre, kozmetikusom ajánlotta, illetve nála is vettem meg "arany áron". Nem veszem újra.

Pyross
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 21.

Nikk89

2015. október 29.

Biztos, hogy nem veszem újra. Egy túlárazott, túlmagasztalt, ennek ellenére semmit sem érő tonik. Egyetlen pozitívuma a kiszerelése, mert számomra praktikus, hogy fújós.

Nikk89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

nakatinka

2015. július 20.

Nagyon pozitívan álltam ehhez a tonikhoz, mert a csipkebogyós arckrémmel nagyon meg voltam elégedve. De az első alkalommal csalódás volt az illata, a vattakorong gyorsan elnyelte és semmilyen jótékony hatását nem érzékeltem. Én személy szerint nem venném újra.

nakatinka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

HDR

2015. február 18.

Eddig nem fedeztem fel benne a csodaszer hatást, mondjuk használok előtte arctejet és utána habkrémet is.
Illatát egyáltalán nem érzem. A kozmetikusom javaslatára nedves kinyomkodott vattára teszem és azzal törlöm át az arcom, de a vatta még így is gyorsan beszívja és az az érzésem, hogy a vattát tonizálom nem az arcomat, mert oda már nem is nagyon jut. Így meg azért elég gyorsan fogy ennyi pénzért...
Próbáltam úgy, hogy közvetlenül az arcomra fújom, de úgy sem volt az igazi.

HDR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 18.

Próbáltam úgy, hogy közvetlenül az arcomra fújom, de úgy sem volt az igazi.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Egy viszonylag új, stabil formája a C-vitaminnak, melynek a többi C-vitaminféléhez hasonlóan antioxidáns hatása van. Még viszonylag kevés, de ígéretes kutatás utal arra is, hogy 1%-nál nagyobb koncentrációban hatásos hatóanyag lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen, és 5%-nál nagyobb koncentrációban pedig csökkenti a pattanások okozta gyulladásos reakciót. További információ a cosmeticscopon és truthinagingen.