KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cultivator

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2017. december 4.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hajfestékek

20 árnyalatban kapható organikus növényi hajfesték.

natasa

2018. január 2.

DM-ben vettem a sima henna "árnyalatot", vagyis abban csak henna van és aloe kivonat. De több árnyalatban kapható, szőkék, barnák, vörösek, feketék.
Kifejezetten tetszik, hogy kis tasakokban van csomagolva. Langyos vízzel kell kikavarni. Itt 35 fokos vizet javasolnak, egy tasakhoz 1 dl víz, gyönyörűen kikavarható, jó állagú pépet kapunk.
Nagyon szép árnyalatú, fényes lett a hajam. Korábban is használtam hennás festékeket: Sante, Logona, Khadi. Szóval tudtam, hogy mire számíthatok henna ügyben. Ki fogok próbálni valamilyen barna árnyalatot is.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.