KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cultivator

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2017. december 4.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hajfestékek

20 árnyalatban kapható organikus növényi hajfesték.

Besscica

2018. február 15.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de elmondhatom, hogy ez a termék vette el végleg a kedvem a növényi hajfestékektől. Először is a szaga annyira erős volt, hogy migrénes fejfájás tört rám, másodszor az őszhajszálakat nem fedte be, harmadszor nem éreztem selymesen puhának a hajam. Úgy érzem ez a termék inkább ártott, sem mint jót tett volna a hajamnak.

Besscica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

natasa

2018. február 5.

DM-ben vettem. Először hennát utána sötétbarnát.

Ami jó: Kifejezetten tetszik, hogy kis tasakokban van csomagolva. Langyos vízzel kell kikavarni. Itt 35 fokos vizet javasolnak, egy tasakhoz 1 dl víz, gyönyörűen kikavarható, jó állagú pépet kapunk.
Szép fényes lett a hajam.

Ami nem jó: Sajnos a sötétbarnában is látszik egy narancsvörös árnyalat. Nekem ez nagyon nem áll jól. Nem természetes, ráadásul sajnos a tövét nem is igazán fogja be. Mivel őszülök, csúnya így.

Lassan 10 éve hennázok, és most jutottam el odáig, hogy visszatérek vegyizni. Szóval ezek után teljesen elment a kedvem a hennától.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 5.

DM-ben vettem. Először hennát utána sötétbarnát.

Szép fényes lett a hajam.