KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   1 vagy 3 db-os csomagbam   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szajpatika.hu-n 1359 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hempike1, Módosítva: 2015. augusztus 26.

Kiszerelés:   1 vagy 3 db-os csomagbam
Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szajpatika.hu, 1359 Ft

A több mint 5460 db ultrafinom, sűrű csomózású CUREN szállal ez a fogkefe gyengéden mégis rendkívül hatékonyan távolítja el a lepedéket.Az ultrafinom szálak - puhaságuknak köszönhetően - alaposan tisztítják az ínyszélt és a fogfelszíneket anélkül, hogy felsértenék az ínyt.

Ár: 1359 Ft, Eladó: Szajpatika.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
Arianne79

2017. január 12.

Nekem a fogorvosom "írta fel" ezt a fogkefét, mert elektromos fogkefe ide-elektromos fogkefe oda, olyan agresszíven mosok fogat, hogy a fogínyem teljesen vissza van húzódva :(
Először nagyon nagyon fura volt, mert én a manuális fogkefék közül a hard kefékhez vagyok szokva, ez meg ugye ultra soft.
Viszont a fogínyem nagyon szereti. Ha akarnám se tudná ezzel nagyon felsérteni az ínyemet, annyira finom és puha, viszont a sok-sok ki sörte miat eléggé tömör ahhoz, hogy jól tisztítson.
A hozzáadott kupak miatt nagyon higiénikusan tárolható.
A design az elég gagyi, olyan 100 forintos boltos jellege van a nyelének és a színek is elég búcsúsak.
Nincs a hatulsó részen nyelvtisztító, se csúszásgátló a nyélen, se valódi ergonómikus fogáslehetőség.

Szóval az az érzésem, hogy kizárólag a feji részre koncentráltak és minden mást kispóroltak belőle.
Az ára pedig elég magas - egy patikában 1.700 forintért vettem először, utána egy Rossmannban 1.300-ért...mivel én havonta cserélem a fogkeféket, ez azért elég borsos ár, főleg úgy, hogy a fenti már jelzett dolgok abszolút hiányoznak.

Viszont az ínyem szereti, ezért a négy csillag jár.

Arianne79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

A hozzáadott kupak miatt nagyon higiénikusan tárolható.

Viszont az ínyem szereti, ezért a négy csillag jár.

Hopi

2017. január 11.

Először a fogszabályzóra kifejlesztett típussal találkoztam, arról tértem át erre. Nagyon kellemes vele fogat mosni, hihetetlenül puha, mégis jól tisztít. Az ínyt sem sérti fel, nem tapasztaltam vele egyszer sem ínyvérzést. Külön imádom benne, hogy védőkupak is jár hozzá, ami védi a környezeti hatásoktól, ráadásul ez utazás során is jól jön. Tetszenek a színei, azonban a formája alapján (szögletes, nincs rajta semmi spéci ínytisztító/rugalmas nyak stb.) első ránézésre azt hinné az ember, hogy egy ZS kategóriás fogkefét tart a kezében.
Az ára elég borsos, de hármas kiszerelésben vásárolva lehet vele spórolni és azoknak, akiknek érzékeny a foguk és az ínyük érdemes beruházni rá, mert fájdalommentessé teszi a fogápolást.
DM-ben még sosem láttam, pedig kerestem, nekem eddig csak gyógyszertárban sikerült megvennem.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

hemese

2017. január 9.

Nagyon szeretem . Már vagy egy éve használom ezt a márkát és nagyon örülök hogy sikerült rá találnom. Nagyon kíméletes a fogínyemhez , ami az előtte lévő sokkal keményebb sörtés fogkeféim után felüdülés (álandóan vérzett az ínyem fogmosáskor) .
Az ember akkor érzékeli meg igazán a különbséget amikor használja ezt a fogkefét majd véletlenül otthon felejti egy utazás alkalmával és kénytelen újra rendeset használni.. na igen ehhez viszonyítva a rendes fogkefe sörtéi nagyon fájdalmasak már.

hemese
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 9.

katamasni

2016. december 13.

Nagyon szeretem a puha sörtéit. Alaposan tisztít, és kíméletes a fogínyhez. Évek óta újravásárolom.

katamasni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.

csokibeka

2016. november 30.

Nekem ugyanúgy megjelent a használata mellett a fogkő a fogamon, de nem hamarabb, ésnem is több mint régebben. Az egyetlen fogkefe, amitől nem vérzik az Ínyem, nagyon jó vele fogat mosni, újraveszem az ára ellenére is:)

csokibeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Pindusz

2016. november 28.

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz!
Kíváncsiság miatt vettem meg én is ezt a fogkefét. Én is kellemesen csalódtam. Nagy előnye hogy ultra puhasága miatt nem sérti meg a fogínyt, így fogmosás közben nem vérzik az ínyünk. A sűrű sörtéi alaposan tisztítják a fogakat. Újra vettem már én is! :)
Próbáljátok meg, egy próbát tényleg megér! :)

Pindusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz!
Próbáljátok meg, egy próbát tényleg megér! :)

Firenzisz

2016. november 13.

Kíváncsi voltam rá, hogy mennyivel tud többet, mint az olcsóbb társai és meg kell mondanom, hogy határozottan megszerettem. Az ínyem nem vérzik, sűrű sörtéknek köszönhetően alaposan tisztít. Tényleg újra értelmezi a fogmosást. Tetszik, hogy praktikus, a kupakkal utazáshoz is alkalmas, a külseje pedig feldobja a fürdőszobát. :)

Firenzisz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

tothgeorgina

2016. november 11.

eddigi legjobb fogkefe amit próbáltam, az egyetlen aminek használata során nem vérzik az ínyem
már számtalanszor újravettem
kedvenc :)

tothgeorgina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 11.

már számtalanszor újravettem
kedvenc :)

kalavirag

2016. november 8.

Gyulladt vagy érzékeny fogínyre mindenkinek ajánlom, abszolút nyerő volt nálam, valamiért az eddigi használt összes fogkefe felsértette az ínyemet, amíg végre rátaláltam erre a termékre, tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Az egész család ezt használja azóta.

kalavirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 8.

ivi777

2016. november 6.

Soha nem használtam még ennél jobb fogkefét. Ha valaki kiprobalja szerintem nem akar majd áttérni másikra :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
ivi777
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes