KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Curaprox

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   1 vagy 3 db-os csomagbam   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hempike1, Módosítva: 2015. augusztus 26.

Kiszerelés:   1 vagy 3 db-os csomagbam
Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

A több mint 5460 db ultrafinom, sűrű csomózású CUREN szállal ez a fogkefe gyengéden mégis rendkívül hatékonyan távolítja el a lepedéket.Az ultrafinom szálak - puhaságuknak köszönhetően - alaposan tisztítják az ínyszélt és a fogfelszíneket anélkül, hogy felsértenék az ínyt.

TheB

2017. február 13.

A legjobb fogkefe ami lètezik! Èrezhetően jobban tisztìtja a fogakat! Ès az ìnyemet sem barmolja szèt! Drága, de ha azt nèzem, hogy a többi márkának is vannak ennyièrt termèkei. Akkor ez az ami meg is èri!! Csak ezt ès semmi mást!!

TheB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Kingácska0807

2017. január 29.

A kedvenc fogkefém. Nagyon kíméletes,sosem sért, mar, mint a Colgate és társai. Nagyszerűen tisztít, tetszik a vidám,játékos kis színei. Ezzel a fogkefével érzem igazán tisztának a fogsorom.

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

Hopi

2017. január 24.

Először a fogszabályzóra kifejlesztett típussal találkoztam, arról tértem át erre. Nagyon kellemes vele fogat mosni, hihetetlenül puha, mégis jól tisztít. Az ínyt sem sérti fel, nem tapasztaltam vele egyszer sem ínyvérzést. Külön imádom benne, hogy védőkupak is jár hozzá, ami védi a környezeti hatásoktól, ráadásul ez utazás során is jól jön. Tetszenek a színei, azonban a formája alapján (szögletes, nincs rajta semmi spéci ínytisztító/rugalmas nyak stb.) első ránézésre azt hinné az ember, hogy egy ZS kategóriás fogkefét tart a kezében.
Az ára elég borsos, de hármas kiszerelésben vásárolva lehet vele spórolni és azoknak, akiknek érzékeny a foguk és az ínyük érdemes beruházni rá, mert fájdalommentessé teszi a fogápolást.
DM-ben még sosem láttam, pedig kerestem, nekem eddig csak gyógyszertárban sikerült megvennem.

Update:
Ma találkoztam vele DM-ben is. Úgy tűnik üzlet függő, a nagyobb, jobban felszereltekben lehet találni.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

Update:

mokojka

2017. január 22.

Még akkor is csikorgatóan tisztának érzem a fogaimat,ha éppen az aktuális fogkrém nem jeleskedik a tisztításban.Tetszik a minimál stílus,ezt kompenzálja a vidám,játékos színe.Felvidámító.Egyszerűen nagyszerű! Az ára elég borsos,de legalább kapunk is érte valamit.

mokojka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

zalla

2017. január 22.

Nem gondoltam volna, hogy érdemes ennyi pénzt kiadni egy fogkefére... De mégis megéri :)
Első ránézésre nem túl bizalomgerjesztő a kinézete, de használat közbem kiderült, milyen praktikus. A feje kicsi (ezért is vettem meg elsősorban), és megfelelő szögben áll, így könnyen elérhetőek a hátsó fogak. A sörték nagyon puhák, akárhogy dörzsölom a fogaimat, nem sérti fel az ínyem (erre én is akkor jöttem rá, mikor hemeséhez hasonlóan egy utazós medium fogkefét használtam, és felsértette az ínyem). Ennek ellenére úgy érzem a munkáját jól végzi.

zalla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Arianne79

2017. január 12.

Nekem a fogorvosom "írta fel" ezt a fogkefét, mert elektromos fogkefe ide-elektromos fogkefe oda, olyan agresszíven mosok fogat, hogy a fogínyem teljesen vissza van húzódva :(
Először nagyon nagyon fura volt, mert én a manuális fogkefék közül a hard kefékhez vagyok szokva, ez meg ugye ultra soft.
Viszont a fogínyem nagyon szereti. Ha akarnám se tudná ezzel nagyon felsérteni az ínyemet, annyira finom és puha, viszont a sok-sok ki sörte miat eléggé tömör ahhoz, hogy jól tisztítson.
A hozzáadott kupak miatt nagyon higiénikusan tárolható.
A design az elég gagyi, olyan 100 forintos boltos jellege van a nyelének és a színek is elég búcsúsak.
Nincs a hatulsó részen nyelvtisztító, se csúszásgátló a nyélen, se valódi ergonómikus fogáslehetőség.

Szóval az az érzésem, hogy kizárólag a feji részre koncentráltak és minden mást kispóroltak belőle.
Az ára pedig elég magas - egy patikában 1.700 forintért vettem először, utána egy Rossmannban 1.300-ért...mivel én havonta cserélem a fogkeféket, ez azért elég borsos ár, főleg úgy, hogy a fenti már jelzett dolgok abszolút hiányoznak.

Viszont az ínyem szereti, ezért a négy csillag jár.

Arianne79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

A hozzáadott kupak miatt nagyon higiénikusan tárolható.

Viszont az ínyem szereti, ezért a négy csillag jár.

hemese

2017. január 9.

Nagyon szeretem . Már vagy egy éve használom ezt a márkát és nagyon örülök hogy sikerült rá találnom. Nagyon kíméletes a fogínyemhez , ami az előtte lévő sokkal keményebb sörtés fogkeféim után felüdülés (álandóan vérzett az ínyem fogmosáskor) .
Az ember akkor érzékeli meg igazán a különbséget amikor használja ezt a fogkefét majd véletlenül otthon felejti egy utazás alkalmával és kénytelen újra rendeset használni.. na igen ehhez viszonyítva a rendes fogkefe sörtéi nagyon fájdalmasak már.

hemese
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 9.

katamasni

2016. december 13.

Nagyon szeretem a puha sörtéit. Alaposan tisztít, és kíméletes a fogínyhez. Évek óta újravásárolom.

katamasni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.

csokibeka

2016. november 30.

Nekem ugyanúgy megjelent a használata mellett a fogkő a fogamon, de nem hamarabb, ésnem is több mint régebben. Az egyetlen fogkefe, amitől nem vérzik az Ínyem, nagyon jó vele fogat mosni, újraveszem az ára ellenére is:)

csokibeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Pindusz

2016. november 28.

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz!
Kíváncsiság miatt vettem meg én is ezt a fogkefét. Én is kellemesen csalódtam. Nagy előnye hogy ultra puhasága miatt nem sérti meg a fogínyt, így fogmosás közben nem vérzik az ínyünk. A sűrű sörtéi alaposan tisztítják a fogakat. Újra vettem már én is! :)
Próbáljátok meg, egy próbát tényleg megér! :)

Pindusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz!
Próbáljátok meg, egy próbát tényleg megér! :)