KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Curaprox

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   1 vagy 3 db-os csomagbam   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hempike1, Módosítva: 2015. augusztus 26.

Kiszerelés:   1 vagy 3 db-os csomagbam
Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

A több mint 5460 db ultrafinom, sűrű csomózású CUREN szállal ez a fogkefe gyengéden mégis rendkívül hatékonyan távolítja el a lepedéket.Az ultrafinom szálak - puhaságuknak köszönhetően - alaposan tisztítják az ínyszélt és a fogfelszíneket anélkül, hogy felsértenék az ínyt.

Fruzsiii

2018. április 15.

Én az itteni vélemények alapján,vásároltam meg,és azt kell mondjam nem csalódtam,nagyon jó fogkefe,nem bántja az érzékeny inyemet,nagyon jól tisztít ,maximálisan elégedett vagyok vele,rátaláltam a fogkefémre :)

Fruzsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

cserepeskaktusz

2018. április 14.

A fogorvosom ajánlotta, és IMÁDOM! a fogaim egyébként nagyon rossz minőségűek könnyen romlanak ( vagy eddig csak rossz fogkefét használtam?) de mióta ezt használom + oral-B fogselymet semmi baja sincsa fogamank. Elég drága, de az egészségen nem szabad spórolni.
Ha lenne 6 csillagot adnék :D

cserepeskaktusz
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 14.

Ha lenne 6 csillagot adnék :D

pandesz83

2018. március 18.

Sok jót olvastam erről a fogkeféről. A fogorvosom is ajánlotta. Használom kb. 2 hete. De ki is dobom. A sörtéje és a feje jó, kíméletes és elérem vele a leghátsó fogakat is. DE... Borzasztó csúszós anyagból készült és emiatt sokszor megcsúszik a számban és nagyon beverem vele a fogam, az ínyem. Nálam emiatt felejtős.

pandesz83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 18.

pniki1123

2018. március 3.

Szakmabeliként mondhatom,hogy csak ajánlani tudom mindenkinek! A sűrű sörtéjének köszönhetően a legjobb manuális fogkefe a piacon.

pniki1123
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

kotsisszandi

2018. február 27.

Sziasztok! Sehova nem szoktam semmilyen velemenyt irni, altalaban mindig megtartom magamnak ha valamilyen termek bevallik vagy nem, de most kivetelt teszek. Dentalhigienes szakember ajanlotta nekem ezt a fogkefet, aztan meg az nap megvettem nem is szaroztam, egybol rohantam, hogy kiprobaljam. Mostanaban eleg sokat koltok (sajnos) a fogaimra ugy hogy nem is volt kerdes hogy ezt is kiprobalom, hatha segit es jo! Egyaltalan nem draga termek, en Rossmannban vasaroltam meg az utolso darabot belole! Voltak ennel mar sokkal dragabb es drotkefes fogkefeim is, amivel borzalmas volt fogatmosni a folyamatosan inyverzes, fajdalom miatt. Meg is utaltam a fogmosast, ami idovel meg is latszott. Szoval megvettem, hazavittem. Hozzateszem sokan mondtak h eleg gyenge a dizajn, de nekem nagyon tetszett, hogy ilyen szines es abszolut bohokas szinosszeallitasokban lehetett kapni. (Az enyem feher-kek) Abszolut No. 1 termek! Azonnal erezni lehetett a kulonbseget fogkefe es fogkefe kozott. Nagyon jol tisztít es piszok kimeletes. Mindenkinek merem ajanlani! Nagyon boldog vagyok, hogy vegre van egy ilyen franko fogkefem!

kotsisszandi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

Bakka

2018. február 20.

Fogorvosom javaslatára próbáltam ki ezt a fogkefét. Soha többet más fogkefét. Nagyon szeretem, a puha sörtéje nem sérti az ínyemet. Abszolút kedvenc!!!

Bakka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Kucika

2018. február 19.

Ciki-nem ciki: nekem eddig inkább a szín volt a befolyásoló tényező a fogkefék vásárlásánál, meg az hogy puha legyen és az érzékeny fogaimat a lehető legkevésbé érzényenyítsem el még jobban.
Elsőre nekem is fura volt hogy kisebb a feje a megszokottakhoz képest DE amióta ezt használom a fogaimat iszonyatosan tisztának érzem és nem vérzik a fogínyem
Szuper ez a termék !!! Ha valami ennyire beválik nem érdemes lecserélni ;)
(Érdemes a 3as csomagolást venni belőle! )

Kucika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

Szuper ez a termék !!! Ha valami ennyire beválik nem érdemes lecserélni ;)
(Érdemes a 3as csomagolást venni belőle! )

Bettu

2018. február 15.

Magamtól biztos, hogy nem ezt vettem volna, ha csak úgy találomra válogatok, viszont itt, a krémmánián találtam rá.
Nem találtam feketét vagy fehéret így rózsaszínt vettem sárga fejjel.
Első használatnál szerelem lett, annyira puhák a szálai, hihetetlen. A legjobb fogkefe, amit valaha használtam. Nem hittem volna, hogy ennyi különbség lehet fogkefe és fogkefe között. Imádom, hogy ilyen pici a feje, már most tudom, hogy maradok ennél a fogkefénél! A kis védő kupak nagyon jó ötlet.

update: DM-ben jártunk, ott jobb színekben volt, mint a rossmannban, ahol vettem. :(
Anyukám is vett egy fehér nyelű, rózsaszín fejűt. Imádja, imádjuk! :)

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

Nem találtam feketét vagy fehéret így rózsaszínt vettem sárga fejjel.

Anyukám is vett egy fehér nyelű, rózsaszín fejűt. Imádja, imádjuk! :)

Buklika

2018. február 10.

Általában attól a fogorvostól veszem, akihez kb 15 éve járok. Előfordul, hogy a használata után hiába fogselymezek, mert annyira alaposan tisztít, hogy a madzag sem tud több lepedéket kihozni a szoros fogközökből (mert hát nincs mit kihozzon). Kivőáló minőség!

Buklika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

anneshirley

2018. január 21.

Legeslegjobb. Az elektromos fogkefém mellet már 1 éve csakis ezt használom. Minőségi különbséget jelent az eddigi fogkeféimhez képest, nem bántja az ínyemet, de mégis alaposan lehet vele tisztítani. Nem túl olcsó, de volt ennél drágább (és rosszabb) fogkefém.

anneshirley
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.