KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Curaprox

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   1 vagy 3 db-os csomagbam   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hempike1, Módosítva: 2015. augusztus 26.

Kiszerelés:   1 vagy 3 db-os csomagbam
Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

A több mint 5460 db ultrafinom, sűrű csomózású CUREN szállal ez a fogkefe gyengéden mégis rendkívül hatékonyan távolítja el a lepedéket.Az ultrafinom szálak - puhaságuknak köszönhetően - alaposan tisztítják az ínyszélt és a fogfelszíneket anélkül, hogy felsértenék az ínyt.

anneshirley

2018. január 21.

Legeslegjobb. Az elektromos fogkefém mellet már 1 éve csakis ezt használom. Minőségi különbséget jelent az eddigi fogkeféimhez képest, nem bántja az ínyemet, de mégis alaposan lehet vele tisztítani. Nem túl olcsó, de volt ennél drágább (és rosszabb) fogkefém.

anneshirley
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

eni95

2018. január 17.

Először furcsa volt sok szempontból. A híresebb márkák fogkeféhez képest az egyszerű kinézete és fogása volt a legfurcsább, fogmosás közbe a kisebb feje. De a sörtéi valami eszméletlen puhák és nagyon szépen tisztítja a fogakat. Tuti ha elhasználódik újra veszem és egy darabig nem fogok másfajtát venni.
U.i.: már a rossmanban is lehet kapni

eni95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

U.i.: már a rossmanban is lehet kapni

Loona

2018. január 15.

Évek óta szemeztem ezzel a fogkefével, de az ár+szín kombó visszatartott. nicolebunny-val ellentétben engem azzal lehet megvenni kilóra, ha valami monokróm, a túl sok szín lecsapja nálam a biztosítékot. Na, hát ezek, főleg hármas csomagban, az én szememnek valami hihetetlenül zavaróan élénkek és színesek, és borzalom volt belegondolni is, hogy kiadjak értük ennyi pénzt, majd utána a helyenként kifejezetten egymáshoz nem illő sörte- és nyélkombinációk hónapokon keresztül ott éktelenkedjenek a fürdőszobában...
aztán tavaly júniusban Németországban szembe jött egyesével csomagolva 3 euróért csupa feketében. Rögtön vettem kettőt :D

Csak azért nem írom, hogy bánom, hogy nem próbáltam ki előbb, mert azok a színek tuti, hogy iszonyatosan zavartak volna :hiszti: :P de ha lett volna könnyebben elérhetően itthon is feketében, és úgy vacilláltam volna ennyit, akkor érvényes lenne a fenti, és bánnám, hogy csak most próbáltam ki, mert én ilyen jó és hatékony manuális fogkefét még soha nem dugtam a számba :O
A sörtéi szuperpuhák, egyáltalán nem bántják az ínyemet, nem okoznak vérzést, mégis nagyon jól tisztítanak, valószínűleg azért, mert ennyire sok van belőlük, és tömötten helyezkednek el. A sörtékkel kapcsolatos amúgy az egyetlen negatív élményem, ami a fogkeféhez kapcsolódik: pár sörtéje kihullott és a számban maradt, amíg használtam O_o Nem vészesen sok, talán 2-3, és még ezzel együtt sem tudom lepontozni, de azért egy ilyen árkategóriás fogkefénél ez szerintem gáz...
A fogkefe feje is jó kialakítású, kicsi, és nincs nagy műanyag perem az elején, ami útban lenne a hátsó fogak elérésekor, így könnyen elérhető vele minden. A sima nyele miatt először tartottam attól, hogy rossz lesz a fogása, de meglepő módon nem az: még vizesen/fogkrémesen/nyálasan (bocs :D ) sem csúszkál, nem forog el egyáltalán használat közben, így nem kell erősen tartani, nem lesz tőle használat után izomlázad :D

Mivel a számomra szóba jöhető színekben a beszerzése kicsit körülményesebb, nem mondom, hogy örök hűséget fogadok neki, és szerencsére van drogériás, könnyen beszerezhető fogkefe, ami szintén bevált, de biztos, hogy ha szembe jön megint online vagy személyesen a fekete változat, abból feltankolok :)

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

dunaimano

2018. január 12.

Eszméletlen puha, gyönyörűen tisztítja a fogaimat, és védi az ínyeimet. Sajnos nagyon drága, ezért most más márkákkal kísérletezem, de ilyen jót még nem találtam. Gyanús hogy visszatérek erre.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Fanfarsang

2017. december 6.

Egyszerűen tökéletes! Eddig még minden puha sörtéjű fogkefe felsértette az ínyemet. Ez egy teljesen más világ! Biztos, hogy többé más fogkefét nem fogok használni!

Fanfarsang
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 6.

kristinakroes

2017. november 26.

Az Oral-B elektromos fogkefe mellett ezt is szoktam használni. Ég és föld egy átlagos fogkeféhez képest és azoknak az ára is 1000 ft fölött van manapság, szóval most már a curaproxé sem tűnik egetrengetőnek. És olyan szép színekben kapható!

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

KicsiBogyo

2017. november 24.

Legjobb fogkefe! Kb. 2 éve csak ezt használom. Rendkívűl puha, ugyanakkor nagyon sűrű sörtéi vannak. Amióta használom nincs fogínyvérzés, ugyanakkor tökéletesen eltávolít mindent a fogsimról. Azért csak 4 csillagot adtam, mert 1500 forint és 4-5 hét alatt teljesen elhasználódik! Mindenképp a 3db-os kiszerelést éri meg megvásárolni!

KicsiBogyo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

kriszreni

2017. november 24.

A legjobb fogkefém, többször újravettem, nagyon puha sörtéi vannak, hihetetlenül kíméletes a fogínyhez és jól tisztít.

kriszreni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

sieszter

2017. november 24.

Tényleg jó, alaposan tisztít. Kb. 1 hónapig. Utána szétmegy. Hathetente újravenni 1500 HUF/db áron nekem nem éri meg. Meg pl. én szeretem az egyszerű, funkcionális dolgokat, de azért a 21. században rakhatnának a csúcskategóriás fogkefe nyelére egy darab gumit, mert ezt így elég sz*r fogni, csúszkál a kezemben. Bocs, de csak 3 *. Néha azért megveszem.

sieszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 24.

beautycare

2017. november 23.

Fogorvos ajánlotta, azóta annyira bevált, hogy sose fogok tudni visszatérni az átlagos igen rosszminőségű fogkefékhez, mert érzem, hogy mennyire durva, érdes sörtéik vannak és ömlik az ínyemből a vér. Szóval curaprox 5460. Fantasztikus gonddal tisztít. ;)

beautycare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.