KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Curaprox

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   1 vagy 3 db-os csomagbam   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hempike1, Módosítva: 2015. augusztus 26.

Kiszerelés:   1 vagy 3 db-os csomagbam
Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

A több mint 5460 db ultrafinom, sűrű csomózású CUREN szállal ez a fogkefe gyengéden mégis rendkívül hatékonyan távolítja el a lepedéket.Az ultrafinom szálak - puhaságuknak köszönhetően - alaposan tisztítják az ínyszélt és a fogfelszíneket anélkül, hogy felsértenék az ínyt.

Curaprox 5460 Ultra Soft Fogkefe (2db-om van)
Ár: 1200 Ft/db, vagy 2300 a 2 egyben, VAGY erősebbre cserélném! , Eladó: marinababa92
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy Pécsen
marinababa92

2017. március 25.

én eddig az eggyel keményebb sörtéjűt használtam, de egy 3-as csomagban lecsaptam erre a puhábbra. kár volt, nekem túl puha. ettől függetlenül maradok a márkánál, csak a megszokott tipusnál :D

marinababa92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

roniela

2017. március 24.

Annyira érzékeny a fogínyem, hogy semmilyen más fogkefével nem tudok fogatmosni, még a Curaprox extra soft vagy soft fogkeféjével sem, mert ehhez képest már mindent nagyon durvának talál az ínyem. (Még a Parodontaxnak létezik egy ugyanilyen puhaságú fogkeféje, bár nekem ez jobban bejött). Igazából ez az a puhaság (még akkor is ha első fogmosások alkalmával úgy érzi az ember, hogy épp hogy csak simogatja a fogait ez a fogkefe), ami ajánlott. Nagyon cuki színekben kapható, mindig egy óráig válogatok, mire sikerül választanom. A 3 darabos kiszerelésben sokkal kedvezőbb az ára.

roniela
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

beuska89

2017. március 24.

A legjobb fogkefe a világon. Nagyon kiméletes.

beuska89
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

A legjobb fogkefe a világon. Nagyon kiméletes.

GSz

2017. március 13.

Világbajnok fogkefe! Ezidáig Oral b elektromos fogkefét használtam, az nagyon durva volt, ez viszont álom!!! Olyan puha a sörtéi, mint ha masszírozná az ínyemet.
Vegyétek bátran! (Aranyos színekben kaphatók.)

GSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Vegyétek bátran! (Aranyos színekben kaphatók.)

Edinaena

2017. március 13.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)
Érdekes volt az első fogmosásom vele . :)
Olyan érzésem volt mint ha baby fogkefével mosnák fogat . Érdekes elsőre !
Azóta is ezzel mosom a fogamat . :D
Jó termék !
Akciósan érdemes beszerezni .

Edinaena
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)
Érdekes volt az első fogmosásom vele . :)
Olyan érzésem volt mint ha baby fogkefével mosnák fogat . Érdekes elsőre !
Azóta is ezzel mosom a fogamat . :D
Jó termék !
Akciósan érdemes beszerezni .

Makk Zsuzsó

2017. február 26.

Engem is meggyőzött. Bár a Super soft változatát egy leheletnyit jobban szeretem, azért ez is messze a leghatékonyabb puha fogkefe. Ínykímélőbb, mint a 3960-as, ugyanakkor nagyon alaposan meg tudja pucolni a fogakat.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

TheB

2017. február 13.

A legjobb fogkefe ami lètezik! Èrezhetően jobban tisztìtja a fogakat! Ès az ìnyemet sem barmolja szèt! Drága, de ha azt nèzem, hogy a többi márkának is vannak ennyièrt termèkei. Akkor ez az ami meg is èri!! Csak ezt ès semmi mást!!

TheB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Kingácska0807

2017. január 29.

A kedvenc fogkefém. Nagyon kíméletes,sosem sért, mar, mint a Colgate és társai. Nagyszerűen tisztít, tetszik a vidám,játékos kis színei. Ezzel a fogkefével érzem igazán tisztának a fogsorom.

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

Hopi

2017. január 24.

Először a fogszabályzóra kifejlesztett típussal találkoztam, arról tértem át erre. Nagyon kellemes vele fogat mosni, hihetetlenül puha, mégis jól tisztít. Az ínyt sem sérti fel, nem tapasztaltam vele egyszer sem ínyvérzést. Külön imádom benne, hogy védőkupak is jár hozzá, ami védi a környezeti hatásoktól, ráadásul ez utazás során is jól jön. Tetszenek a színei, azonban a formája alapján (szögletes, nincs rajta semmi spéci ínytisztító/rugalmas nyak stb.) első ránézésre azt hinné az ember, hogy egy ZS kategóriás fogkefét tart a kezében.
Az ára elég borsos, de hármas kiszerelésben vásárolva lehet vele spórolni és azoknak, akiknek érzékeny a foguk és az ínyük érdemes beruházni rá, mert fájdalommentessé teszi a fogápolást.
DM-ben még sosem láttam, pedig kerestem, nekem eddig csak gyógyszertárban sikerült megvennem.

Update:
Ma találkoztam vele DM-ben is. Úgy tűnik üzlet függő, a nagyobb, jobban felszereltekben lehet találni.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

Update:

mokojka

2017. január 22.

Még akkor is csikorgatóan tisztának érzem a fogaimat,ha éppen az aktuális fogkrém nem jeleskedik a tisztításban.Tetszik a minimál stílus,ezt kompenzálja a vidám,játékos színe.Felvidámító.Egyszerűen nagyszerű! Az ára elég borsos,de legalább kapunk is érte valamit.

mokojka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.