KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Curaprox

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   1 vagy 3 db-os csomagbam   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hempike1, Módosítva: 2015. augusztus 26.

Kiszerelés:   1 vagy 3 db-os csomagbam
Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

A több mint 5460 db ultrafinom, sűrű csomózású CUREN szállal ez a fogkefe gyengéden mégis rendkívül hatékonyan távolítja el a lepedéket.Az ultrafinom szálak - puhaságuknak köszönhetően - alaposan tisztítják az ínyszélt és a fogfelszíneket anélkül, hogy felsértenék az ínyt.

Curaprox 5460 Ultra Soft Fogkefe (2db-om van)
Ár: 1200 Ft/db, vagy 2300 a 2 egyben, VAGY erősebbre cserélném! , Eladó: marinababa92
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy Pécsen
Krémmánia Kedvencek a -től
Sztellaaaaa

2017. május 7.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, először én is azt gondoltam hogy semmivel nem különb a többi manuális fogkefétől, azonban az első használatnál rájöttem hogy ez bizony nem így van, mert sokkal jobb mint bármelyik! nagyon finomak a szálai és sűrűek, az ínyemet nem sérti fel, hanem masszírozza, alaposan tisztít és érezni lehet hogy használata után jóval tisztábbak a fogaim. Mindezek mellett a szálak nem deformálódnak el hamar. Az ára kicsit sok , de ennek ellenére is nálam 5*-os.

Sztellaaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

nitmit

2017. április 28.

Legjobb fogkefe! Komolyan, mióta ezt használom, szeretek fogat mosni. :)

nitmit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Legjobb fogkefe! Komolyan, mióta ezt használom, szeretek fogat mosni. :)

Babsszi

2017. április 18.

Egyik ismerősőmtől kaptam egy ilyen fogkefét mikor nála aludtam, és nem vittem sajátot. Teljesen új élmény volt vele a fogmosás mivel eléggé érzékeny a fogínyem, gyakran vérzett fogmosás közben. Azóta csak ilyen fogkefét használok, és szinte sose fáj, vérzik. Az ára elég drága, de számomra abszolúte megéri. Ráadásul nagyon kis vidám színekben lehet kapni.

Babsszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

nefelejcs93

2017. április 17.

Csak ajánlani tudom mindenkinek ,a legjobb fogkefe amit idáig próbáltam,egy élmény fogat mosni vele ,az ára egyébként 1399Ft ami nem kevés de minden forintot megér.

nefelejcs93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 17.

FannerManner

2017. április 13.

Évek óta használom, a legjobb fogkefe szerintem. Nem sérti fel az ínyemet, és alaposan tisztít. Ja, és imádom , hogy szuper színekben kapható!!!!! :)

FannerManner
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

adrikovi

2017. április 12.

Mindig is ezzel a fogkefével kellett volna fogat mosnom. Most, hogy rátaláltam talán 6-szor vettem újra és tökéletes. Nagyon jól tisztítja a fogaim és kellemes a használsta. Tetszik, hofy ilyen sok színben kapható.

adrikovi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

marinababa92

2017. március 25.

én eddig az eggyel keményebb sörtéjűt használtam, de egy 3-as csomagban lecsaptam erre a puhábbra. kár volt, nekem túl puha. ettől függetlenül maradok a márkánál, csak a megszokott tipusnál :D

marinababa92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

roniela

2017. március 24.

Annyira érzékeny a fogínyem, hogy semmilyen más fogkefével nem tudok fogatmosni, még a Curaprox extra soft vagy soft fogkeféjével sem, mert ehhez képest már mindent nagyon durvának talál az ínyem. (Még a Parodontaxnak létezik egy ugyanilyen puhaságú fogkeféje, bár nekem ez jobban bejött). Igazából ez az a puhaság (még akkor is ha első fogmosások alkalmával úgy érzi az ember, hogy épp hogy csak simogatja a fogait ez a fogkefe), ami ajánlott. Nagyon cuki színekben kapható, mindig egy óráig válogatok, mire sikerül választanom. A 3 darabos kiszerelésben sokkal kedvezőbb az ára.

roniela
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

beuska89

2017. március 24.

A legjobb fogkefe a világon. Nagyon kiméletes.

beuska89
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

A legjobb fogkefe a világon. Nagyon kiméletes.

GSz

2017. március 13.

Világbajnok fogkefe! Ezidáig Oral b elektromos fogkefét használtam, az nagyon durva volt, ez viszont álom!!! Olyan puha a sörtéi, mint ha masszírozná az ínyemet.
Vegyétek bátran! (Aranyos színekben kaphatók.)

GSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Vegyétek bátran! (Aranyos színekben kaphatók.)