KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Curaprox

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   1 vagy 3 db-os csomagbam   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hempike1, Módosítva: 2015. augusztus 26.

Kiszerelés:   1 vagy 3 db-os csomagbam
Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

A több mint 5460 db ultrafinom, sűrű csomózású CUREN szállal ez a fogkefe gyengéden mégis rendkívül hatékonyan távolítja el a lepedéket.Az ultrafinom szálak - puhaságuknak köszönhetően - alaposan tisztítják az ínyszélt és a fogfelszíneket anélkül, hogy felsértenék az ínyt.

Curaprox 5460 Ultra Soft Fogkefe (2db-om van)
Ár: 1200 Ft/db, vagy 2300 a 2 egyben, VAGY erősebbre cserélném! , Eladó: marinababa92
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy Pécsen

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

cigarettamacska

2017. július 18.

Sokáig nem törődtem azzal, hogy mivel mosom a fogaim. Itt krémmánián olvastam először erről a fogkeféről, és végül nyert a kíváncsiságom, vettem egyet. Megszűnt a fogínyvérzésem a használatával, nagyon alaposan tisztítja a fogakat, ami számomra még mindig hihetetlen hiszen olyan pihepuha. Azóta nagyon sok ismerősömnek és családtagomnak ajánlottam, tőlük is csak pozitív visszajelzést kaptam rá. Egyedül az árával van problémám, de a fogászat még mindig drágább lenne.:)

cigarettamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

goldgirl

2017. július 5.

Külseje alapján soha nem emeltem volna le a polcról, itt találtam rá véletlenül Krémmánián és adtam neki egy esélyt a sok dicséret hatására. Kifejezetten nagyszerű vele a fogmosás a nem túl nagy feje miatt, a rövid de sűrű sörtéknek köszönhetően "belefér" a számba....féltem, hogy túl puha lesz az ultra soft, de egyszerűen olyan pont jó, csak szuperlatívuszokban tudok róla nyilatkozni. Az ára tényleg nem olcsó, de nehéz jó fogkefét találni és ha ez beválik maradok nála.

goldgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

unicorncat

2017. július 4.

Kedvenc fogkefém valaha! Most már igaz a fogszabályzósoknak való típusát használom, de a szerelmes rózsaszín felhő nem múlik iránta. Gyengéd még is hatásos és imádom, hogy a szivárvány összes színében van! :)

unicorncat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 9.

A fogorvosom ajanlotta nekem ,nem hittem el,hogy tenyleg jo lesz,de kellemeset csalodtam.Ez az egyik legjobb,merem allitani legjobb fogkefe amit eddig probaltam.Nem szerettem fogat mosni,de miota ezt gasznalom elvezet a fogmomsas.Simogassa a fogakat,barhova elerek vele.Nem a legolcsobb ,de a minosege tuti.3 db-os kiszerelesben vasarloma drogeriaban,jobban megeri.Imadom ezt a fogkefet.❤

Hoslaura5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 9.

gingerhead

2017. június 1.

Szuper fogkefe! Simogat, és mégis hatékony! Mindenkinek ajánlom!

gingerhead
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Szuper fogkefe! Simogat, és mégis hatékony! Mindenkinek ajánlom!

Sztellaaaaa

2017. május 7.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, először én is azt gondoltam hogy semmivel nem különb a többi manuális fogkefétől, azonban az első használatnál rájöttem hogy ez bizony nem így van, mert sokkal jobb mint bármelyik! nagyon finomak a szálai és sűrűek, az ínyemet nem sérti fel, hanem masszírozza, alaposan tisztít és érezni lehet hogy használata után jóval tisztábbak a fogaim. Mindezek mellett a szálak nem deformálódnak el hamar. Az ára kicsit sok , de ennek ellenére is nálam 5*-os.

Sztellaaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

nitmit

2017. április 28.

Legjobb fogkefe! Komolyan, mióta ezt használom, szeretek fogat mosni. :)

nitmit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Legjobb fogkefe! Komolyan, mióta ezt használom, szeretek fogat mosni. :)

Babsszi

2017. április 18.

Egyik ismerősőmtől kaptam egy ilyen fogkefét mikor nála aludtam, és nem vittem sajátot. Teljesen új élmény volt vele a fogmosás mivel eléggé érzékeny a fogínyem, gyakran vérzett fogmosás közben. Azóta csak ilyen fogkefét használok, és szinte sose fáj, vérzik. Az ára elég drága, de számomra abszolúte megéri. Ráadásul nagyon kis vidám színekben lehet kapni.

Babsszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

nefelejcs93

2017. április 17.

Csak ajánlani tudom mindenkinek ,a legjobb fogkefe amit idáig próbáltam,egy élmény fogat mosni vele ,az ára egyébként 1399Ft ami nem kevés de minden forintot megér.

nefelejcs93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 17.

FannerManner

2017. április 13.

Évek óta használom, a legjobb fogkefe szerintem. Nem sérti fel az ínyemet, és alaposan tisztít. Ja, és imádom , hogy szuper színekben kapható!!!!! :)

FannerManner
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.