KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Curaprox

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   1 vagy 3 db-os csomagbam   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hempike1, Módosítva: 2015. augusztus 26.

Kiszerelés:   1 vagy 3 db-os csomagbam
Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

A több mint 5460 db ultrafinom, sűrű csomózású CUREN szállal ez a fogkefe gyengéden mégis rendkívül hatékonyan távolítja el a lepedéket.Az ultrafinom szálak - puhaságuknak köszönhetően - alaposan tisztítják az ínyszélt és a fogfelszíneket anélkül, hogy felsértenék az ínyt.

Curaprox 5460 Ultra Soft Fogkefe (2db-om van)
Ár: 1200 Ft/db, vagy 2300 a 2 egyben, VAGY erősebbre cserélném! , Eladó: marinababa92
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy Pécsen

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

balazskrisztii

2017. október 26.

Puha, megfelelően tisztít és nagyon jól néz ki

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

Puha, megfelelően tisztít és nagyon jól néz ki

Glori8

2017. október 15.

Mióta kipróbáltam ezt a fogkefét azóta csak ezt veszem. Tényleg nagyon puha, gyengéden tisztít, nagyon alapos vele a fogmosás. A kivitelezése letisztult ,szép színekben van. :) Nagyon ajánlom!

Glori8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

nicolebunny

2017. október 10.

Mintha elektromos fogkefével mostam volna fogat, olyan érzés. Eleinte nem hittem volna, hogy tényleg ennyire jó ez a fogkefe, mint mondják, de miután egy fogkefét sem éreztem elég puhának, gondoltam egyszer élünk, kipróbálom ezt. Alapból én egy olyan nő vagyok, akit kilóra meg lehet venni akkor, ha valami színes, rózsaszín vagy csillogós... :D Ezesetben a színek vették át az uralmat az agyacskám felett, és boldogan válogattam mégis melyik legyen... :D Végül páromnak is vettem, ő is nagyon elégedett vele, tényleg szuper puha, össze sem lehet hasonlítani más eddig próbált fogkefékkel, és eddig tényleg csak az elektromos fogkefe használata után éreztem ennyire simának és tisztának a fogaimat, az viszont mindig felsértette az ínyemet. Azt hiszem, maradok ennél... :) Én 1600 Ft-ért vettem darabját a dm-ben, de már nem bánok egyetlen forintot sem.

nicolebunny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Marietta1977

2017. október 4.

Tökéletes fogkefe! Az ínyemet kíméli, ami a legfontosabb számomra, jól tisztít, ajánlom mindenkinek :)

Marietta1977
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

Sundelion33

2017. október 3.

Nagyon jó fogkefe, és amennyire egyszerűen néz ki, annyira megvan a saját kis hangulata :) Gyulladt ínynél sokat segít, szinte nem is érzem a kefét, mikor fogat mosok, annyira puha.

Sundelion33
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 3.

nlaura

2017. szeptember 20.

Az a bizonyos nagybetűs! :) Nagyon szeretem, tökéletesen tisztít, nagyon kényelmes fogása van, a fogínyt egyáltalán nem sérti fel. Számomra tökéletes! :)

nlaura
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

dezsixeniiia

2017. szeptember 20.

Évek óta ezt a fogkefét használom. Gyengéd, kellemes érzés a fogmosás vele. Véleményem szerint a legszuperebb fogkefe! :)

dezsixeniiia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 20.

mismatch

2017. szeptember 4.

Sosem gondoltam, hogy egy fogkefe mennyit tud dobni az uncsi és monoton fogmosáson!
Nagyon tetszik, hogy sűrű és puha a sörtéje, illetve a kis fejével könnyen tudom tisztítani a hátsó örlő fogaimat is. Az ínyemet nem dörzsöli ki, egyszerűen ez egy csoda!
Az ára ezeket figyelembe véve nem érdekel, más fogkefét ezután már nem is tudnék használni (a gondolat kiráz azoktól a kemény sörtéktől és feleslegesen nagy kefefejektől).

mismatch
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Anheszenamon

2017. augusztus 3.

Soha nem volt még ennyire jó fogkefém. Egyszerűen imádom! Egy élmény vele a fogmosás. Gyengéd, kíméletes, nem karcolja az ínyemet, de mégis alaposan tisztít. Biztos, hogy újra fogom vásárolni és mindenkinek csak ajánlani tudom!

update: Már a férjem is kizárólag ezt a márkát használja.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

update: Már a férjem is kizárólag ezt a márkát használja.

cigarettamacska

2017. július 18.

Sokáig nem törődtem azzal, hogy mivel mosom a fogaim. Itt krémmánián olvastam először erről a fogkeféről, és végül nyert a kíváncsiságom, vettem egyet. Megszűnt a fogínyvérzésem a használatával, nagyon alaposan tisztítja a fogakat, ami számomra még mindig hihetetlen hiszen olyan pihepuha. Azóta nagyon sok ismerősömnek és családtagomnak ajánlottam, tőlük is csak pozitív visszajelzést kaptam rá. Egyedül az árával van problémám, de a fogászat még mindig drágább lenne.:)

cigarettamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.