KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

CV Cadea Vera

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eper, Módosítva: 2013. január 19.

Lelőhely:   Müller
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

b5bea

2016. július 14.

Egy olcsóbb kategóriás BB krémet kerestem és végül erre esett a választásom. Én a sötétebb árnyalatot vettem meg, hagyományos púder színe van. Közepesen fed, kicsit lehetne erősebb. A reggeli rohanásban számomra nagy segítség volt, ecsettel, szivaccsal vagy simán ujjal is jól el lehet oszlatni. A nap végére viszont csillogott a bőröm.

b5bea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

lizuka122

2016. január 23.

A márka púderjáról csupa jót olvastam, aztán anélkül, hogy megnéztem volna a véleményeteket landolt ez a bb krém a kosaramban. Az utóbbi idők legrosszabb vétele volt, feleslegesen kidobott pénz. A színe valami borzalom. Nem hiszem, hogy ezt valakinek odaadhatnám anélkül, hogy kiátkozna a világból.

lizuka122
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 23.

Torpece

2015. november 13.

Ez valami iszonyat! A színe, legalábbis. Olyan színe volt, amikor kinyomtam a tubusból, hogy fel sem mertem kenni az arcomra. Konkrétan csoki barna massza tört elő. Így aztán szegénynek rövidke élete volt nálam, kukában végezte.

Torpece
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 13.

e

2015. szeptember 16.

csak boltban próbáltam de nekem nagyon narancssárga ennek ellenére az állaga és a fedése sem rossz

e
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

ingyombingyom

2015. június 20.

Kedvenc Benecos BB krémemért mentem a fent nevezett drogeriába de nem volt. Ezt vettem helyette kínomban. Úgy emlékszem 2 színben volt és a világosabbat vettem. Kicsit sárgás a színe de ez nálam nem probléma mert a bőröm is az. Persze nem múlja felül semmilyen téren, esetleg csak az árában a Benecost.Összetevői sem mesések de van ennél rosszabb is. Nem lágy kifejezetten inkább zsíros , a közepesnél kicsit gyengébben fed /nálam azért van mit lefedni/ viszont meglepően jól mattít. A +25 hibába én is belesestem! Azt hittem az a fényvédő faktora de nem így van , az az ajánlott korosztályt jelöli !
El fogom használgatni, lassan fog elfogyni de nem veszem újra.

ingyombingyom
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 20.

El fogom használgatni, lassan fog elfogyni de nem veszem újra.

loju

2015. március 25.

Egész jól fedő, kicsit testes krém, az én arcomon egész matt. Ennyi pénzért jól teljesít és nekem bőrproblémát sem okozott!

loju
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

Bambiii

2014. június 9.

Gondoltam kipróbálom, nyárra szerettem volna valami bb krémet vagy színezett nappali krémet. Nem volt drága, még ezer forint sem. Nekem a színe jól passzol a bőrömhöz, sárgás tónusú, így a világos pont megfelel. Az illata valóban kicsit erős, de nem túlságosan bántó. Fedése pont annyi, mint az ilyen krémektől elvárható. Véleményem szerint koránt sem olyan szörnyű, mint ahogy itt olvastam. Próbáltam én már ennél sokkal rosszabb bb-nek kinevezett kencét.

Bambiii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 9.

kikcse

2014. március 14.

Én is azt mondom, hogy ...nem jó! Felkenés után olyan mintha maszk lenne az arcomon. A színe sárga, a szaga rossz. Ott áll a polcon. :( Max 2*.

kikcse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 14.

feketesheep

2014. február 7.

Több CV terméket próbáltam már, és jó tapasztalatom volt velük, ezért döntöttem úgy, hogy ezt a BB krémet veszem meg. A világosabb színt vettem meg, és csalódnom kellett, ugyanis dobozban adják, így nem láthattam előre, hogy mennyire narancssárgás erős színe van. Rendeltetés szerűen nem is tudom használni. Egy haszna van, ha kijön egy-egy pattanásom, egész szépen elfedi, más világosabb alapozóval, vagy korrektorral keverve, és pár nap alatt leszárítja a pattanásaimat. Mivel nem ez lenne a feladata, és nem is igazán kihasználható, sajnos nem érte meg. Még jó, hogy nem volt drága.

feketesheep
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 7.

carbongirl

2013. december 22.

A CV termékek beváltak nekem többnyire, ezért gondoltam lecserélem a drágább BB krémem egy kicsit olcsóbbra. Gyorsan meg is bántam. Már az első használatnál csalódtam benne, nem fed egyenletese, nehéz eloszlatni, még a világos változat sem elég világos, hamar fényesedett az arcom és jöttek a pattanások. Majdnem egy egész tubus áll a polcomon amit biztos, hogy nem fogok elhasználni. Szerencsére egyáltalán nem dobtam ki sok pénzt az ablakon emiatt.

carbongirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Kémiai fényvédő, ami az UVB-sugarak ellen nyújt védelmet. Maximális védelmet a 314 nm hullámhosszú sugarak ellen nyújt.

Koffein. A Futurederm információi szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő ( vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza). Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra, bár az antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben.