KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

CV Cadea Vera

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eper

Utolsó módosítás dátuma: 2013. január 19.

Lelőhely:   Müller
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

loju

2015. március 25.

Egész jól fedő, kicsit testes krém, az én arcomon egész matt. Ennyi pénzért jól teljesít és nekem bőrproblémát sem okozott!

loju
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

Bambiii

2014. június 9.

Gondoltam kipróbálom, nyárra szerettem volna valami bb krémet vagy színezett nappali krémet. Nem volt drága, még ezer forint sem. Nekem a színe jól passzol a bőrömhöz, sárgás tónusú, így a világos pont megfelel. Az illata valóban kicsit erős, de nem túlságosan bántó. Fedése pont annyi, mint az ilyen krémektől elvárható. Véleményem szerint koránt sem olyan szörnyű, mint ahogy itt olvastam. Próbáltam én már ennél sokkal rosszabb bb-nek kinevezett kencét.

Bambiii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 9.

kikcse

2014. március 14.

Én is azt mondom, hogy ...nem jó! Felkenés után olyan mintha maszk lenne az arcomon. A színe sárga, a szaga rossz. Ott áll a polcon. :( Max 2*.

kikcse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 14.

feketesheep

2014. február 7.

Több CV terméket próbáltam már, és jó tapasztalatom volt velük, ezért döntöttem úgy, hogy ezt a BB krémet veszem meg. A világosabb színt vettem meg, és csalódnom kellett, ugyanis dobozban adják, így nem láthattam előre, hogy mennyire narancssárgás erős színe van. Rendeltetés szerűen nem is tudom használni. Egy haszna van, ha kijön egy-egy pattanásom, egész szépen elfedi, más világosabb alapozóval, vagy korrektorral keverve, és pár nap alatt leszárítja a pattanásaimat. Mivel nem ez lenne a feladata, és nem is igazán kihasználható, sajnos nem érte meg. Még jó, hogy nem volt drága.

feketesheep
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 7.

carbongirl

2013. december 22.

A CV termékek beváltak nekem többnyire, ezért gondoltam lecserélem a drágább BB krémem egy kicsit olcsóbbra. Gyorsan meg is bántam. Már az első használatnál csalódtam benne, nem fed egyenletese, nehéz eloszlatni, még a világos változat sem elég világos, hamar fényesedett az arcom és jöttek a pattanások. Majdnem egy egész tubus áll a polcomon amit biztos, hogy nem fogok elhasználni. Szerencsére egyáltalán nem dobtam ki sok pénzt az ablakon emiatt.

carbongirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

marcsyyy

2013. december 4.

Jó pár BB krémet kipróbáltam, de mivel problémás a bőröm, egyik sem vált be. Volt amitől kipattogtam, volt amitől full fény lett az arcom és olyan is volt amitől piros foltok lettek rajtam. Egy szép napon azonban minden megváltozott, amikor kb: 700Ft-ért megvettem ezt a krémet...hátha...és bevált. Szerintem se nem túl híg, se nem túl sűrű. Az illatával nekem nem volt gondom. Szépen el lehet oszlatni, a fedése megfelelő, de sötétebb foltokra kell korrektor. Én púdert nem használok fölé. Reggel felviszem és egész nap szép tőle a bőröm. Nem fényesedik ki, nem pattog ki, nem nehéz érzés az arcomnak. Szerintem ennyi pénzért érdemes megpróbálni. Az előző termékek amiket próbáltam mind jóval drágább volt, s mind a kukában landolt, mert hónapokig tartott mire rendbe hoztam amit az arcommal műveltek.

marcsyyy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 4.

Nyimuska

2013. november 20.

Ez az 5. BB krémem.

Pro:
+ Van benne fényvédő (bár alap kéne legyen a BB krémeknél, de mégsem az).
+ Elég jól fed.
+ Mattít. Nagyon jól.

Semleges:
+/- Okés összetevők. A jobbfajta fényvédők, parabénmentes, stb. Nem valami sok a "jótékony" összetevő (koffein, 2 vitamin, hialuronsav... és ennyi), de azért több, mint pár másik BB-é.

Contra:
- Én nem vagyok az a típus, akinek sokat számít a termék illata, de ez valami brutál csipős szappanszagú. Nem akarom, hogy mások megérezzék, hogy ilyen szagú vagyok.
- A 2 árnyalat közül a világosabb is túl sötét, holott nem vagyok az a szeplős vöröshajú elefáncsont bőrű, csak simán sápadt. A sötétsége miatt használhatatlan lett a termék szerintem elég sok nő számára.

(Végül Alterra BB-vel majd összekeverve jó lesz nyakra, nem dobom ki, mert nem pazarlok - és mert egy barátnőmnek sem tudom odaadni, mert tudom, hogy nekik is túl sötét lesz.)

(Nem tudom, velem történt-e csak meg, de a termék nevében levő "25+" miatt azt hittem, hogy az az SPF-re vonatkozik, holott az az ajánlott korosztályra utal. A fényvédője 15!)

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Nyimuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 20.

Ez az 5. BB krémem.

Pro:
+ Van benne fényvédő (bár alap kéne legyen a BB krémeknél, de mégsem az).
+ Elég jól fed.
+ Mattít. Nagyon jól.

Semleges:

Contra:

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Macilány

2013. november 14.

Nagyon nem jó, túl sűrű, tömény, a zsíros problémás bőröm besokallt tőle és a pórusaimat is eltömítette. El is ajándékoztam ízibe :)

Macilány
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

bbertie

2013. szeptember 28.

Kb. 2 hete vettem meg, amikor 795 Ft-ért vesztegették. Elolvastam az itteni véleményeket, hát nem mondom, hogy nem volt bennem kétely.De, szerencsére, néhány használat után a termék eloszlette a kételyeimet.
Könnyen kenhető, szép egységes bőrszínt ad. A fedése nekem megfelel, színezett hidratáló krémmel egyenértékű. Felkenést követően még az én bőröm is bársonyossá válik, ami az én esetemben elég meglepő. Jól hidratál. Egyenlőre nem comedoképző. Ha valaki matt összképet szeretne, egy kis púdert még adjjon hozzá.
Összességében nagyon jó kis BB krém, jó áron. Még Catrice primerével szeretném kipróbálni, de ez mé beszerzés alatt áll.

bbertie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

Mamba

2013. augusztus 8.

Nekem sajnos nem vált be. A világos verziójú krém még a mostani már valamelyest lebarnult bőrömre is túl sötét. A fedése inkább színezett hidratálónak felel meg, mint BB-nek. Nekem sajnos kiemeli a pórusaimat és diszkógömb fejet csinál. Délutánra gyakorlatilag teljes egészében eltűnik az arcról és ami a legjobban zavar, nagyon látszik ha felteszem. Sajnos nincs természetes fedése és nem alkalmazkodik.
Pozitívuma: jól hidratál és könnyen felvihető.

Mamba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Pozitívuma: jól hidratál és könnyen felvihető.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Kémiai fényvédő, ami az UVB-sugarak ellen nyújt védelmet. Maximális védelmet a 314 nm hullámhosszú sugarak ellen nyújt.

Egyszerűbb néven avobenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (310-400 nm) ellen nyújt védelmet. Az avobenzone stabilitása nem túl nagy, fény hatására lebomlik. Fotostabilizátorok (mint pl. octocrylene) lassítják az avobenzone lebomlását. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Az E-vitamin egyik formája, mely a tiszta E-vitamin és az ecetsav észtere. A tocopheryl acetate hasonló tulajdonságokat mutat a tiszta E-vitaminhoz, azonban egy kicsit kevésbé jó a felszívódása a bőrbe, de hosszabb a szavatossági ideje a boltok polcain (shelf life). Ez utóbbi tulajdonsága miatt ez a leggyakrabban használt formája az E-vitaminnak.

Panthenol v 0 0

A hialuronsav só formája, mely a bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (natural moisturizing factor, NMF). A lipidekkel együtt az NMF-ek segítenek megőrizni a bőr víztartalmát, feszességét. Ha csökken a bőr NMF- és lipidtartalma, az a bőr hámlását, kellemetlen feszülését és finom ráncokat eredményez. A kozmetikumokban alkalmazva a sodium hyluronate képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi. Részletes információ a futuredermen.

Koffein. A bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet). Részletes infó: http://www.futurederm.com/2007/10/11/caffeine-and-your-skin/