HIRDETÉS

CV Cadea Vera 25+ BB Cream (CV Cadea Vera)

CV Cadea Vera 25+ BB Cream

Címkék: BB Krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eper

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

4/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 35-44

Gondoltam kipróbálom, nyárra szerettem volna valami bb krémet vagy színezett nappali krémet. Nem volt drága, még ezer forint sem. Nekem a színe jól passzol a bőrömhöz, sárgás tónusú, így a világos pont megfelel. Az illata valóban kicsit erős, de nem túlságosan bántó. Fedése pont annyi, mint az ilyen krémektől elvárható. Véleményem szerint koránt sem olyan szörnyű, mint ahogy itt olvastam. Próbáltam én már ennél sokkal rosszabb bb-nek kinevezett kencét.

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Bőröregedés   Korcsoport: 35-44

Én is azt mondom, hogy ...nem jó! Felkenés után olyan mintha maszk lenne az arcomon. A színe sárga, a szaga rossz. Ott áll a polcon. :( Max 2*.

3/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

Több CV terméket próbáltam már, és jó tapasztalatom volt velük, ezért döntöttem úgy, hogy ezt a BB krémet veszem meg. A világosabb színt vettem meg, és csalódnom kellett, ugyanis dobozban adják, így nem láthattam előre, hogy mennyire narancssárgás erős színe van. Rendeltetés szerűen nem is tudom használni. Egy haszna van, ha kijön egy-egy pattanásom, egész szépen elfedi, más világosabb alapozóval, vagy korrektorral keverve, és pár nap alatt leszárítja a pattanásaimat. Mivel nem ez lenne a feladata, és nem is igazán kihasználható, sajnos nem érte meg. Még jó, hogy nem volt drága.

Újonc Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

A CV termékek beváltak nekem többnyire, ezért gondoltam lecserélem a drágább BB krémem egy kicsit olcsóbbra. Gyorsan meg is bántam. Már az első használatnál csalódtam benne, nem fed egyenletese, nehéz eloszlatni, még a világos változat sem elég világos, hamar fényesedett az arcom és jöttek a pattanások. Majdnem egy egész tubus áll a polcomon amit biztos, hogy nem fogok elhasználni. Szerencsére egyáltalán nem dobtam ki sok pénzt az ablakon emiatt.

Újonc Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Jó pár BB krémet kipróbáltam, de mivel problémás a bőröm, egyik sem vált be. Volt amitől kipattogtam, volt amitől full fény lett az arcom és olyan is volt amitől piros foltok lettek rajtam. Egy szép napon azonban minden megváltozott, amikor kb: 700Ft-ért megvettem ezt a krémet...hátha...és bevált. Szerintem se nem túl híg, se nem túl sűrű. Az illatával nekem nem volt gondom. Szépen el lehet oszlatni, a fedése megfelelő, de sötétebb foltokra kell korrektor. Én púdert nem használok fölé. Reggel felviszem és egész nap szép tőle a bőröm. Nem fényesedik ki, nem pattog ki, nem nehéz érzés az arcomnak. Szerintem ennyi pénzért érdemes megpróbálni. Az előző termékek amiket próbáltam mind jóval drágább volt, s mind a kukában landolt, mert hónapokig tartott mire rendbe hoztam amit az arcommal műveltek.

Krémek Krémje Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 18-24

Ez az 5. BB krémem.

Pro:
    + Van benne fényvédő (bár alap kéne legyen a BB krémeknél, de mégsem az).
    + Elég jól fed.
    + Mattít. Nagyon jól.

Semleges:
    +/- Okés összetevők. A jobbfajta fényvédők, parabénmentes, stb. Nem valami sok a "jótékony" összetevő (koffein, 2 vitamin, hialuronsav... és ennyi), de azért több, mint pár másik BB-é.

Contra:
    - Én nem vagyok az a típus, akinek sokat számít a termék illata, de ez valami brutál csipős szappanszagú. Nem akarom, hogy mások megérezzék, hogy ilyen szagú vagyok.
    - A 2 árnyalat közül a világosabb is túl sötét, holott nem vagyok az a szeplős vöröshajú elefáncsont bőrű, csak simán sápadt. A sötétsége miatt használhatatlan lett a termék szerintem elég sok nő számára.

(Végül Alterra BB-vel majd összekeverve jó lesz nyakra, nem dobom ki, mert nem pazarlok - és mert egy barátnőmnek sem tudom odaadni, mert tudom, hogy nekik is túl sötét lesz.)

(Nem tudom, velem történt-e csak meg, de a termék nevében levő "25+" miatt azt hittem, hogy az az SPF-re vonatkozik, holott az az ajánlott korosztályra utal. A fényvédője 15!)

2/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Nagyon nem jó, túl sűrű, tömény, a zsíros problémás bőröm besokallt tőle és a pórusaimat is eltömítette. El is ajándékoztam ízibe :)

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Kb. 2 hete vettem meg, amikor 795 Ft-ért vesztegették. Elolvastam az itteni véleményeket, hát nem mondom, hogy nem volt bennem kétely.De, szerencsére, néhány használat után a termék eloszlette a kételyeimet.
    Könnyen kenhető, szép egységes bőrszínt ad. A fedése nekem megfelel, színezett hidratáló krémmel egyenértékű. Felkenést követően még az én bőröm is bársonyossá válik, ami az én esetemben elég meglepő. Jól hidratál. Egyenlőre nem comedoképző. Ha valaki matt összképet szeretne, egy kis púdert még adjjon hozzá.
    Összességében nagyon jó kis BB krém, jó áron. Még Catrice primerével szeretném kipróbálni, de ez mé beszerzés alatt áll.

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Nekem sajnos nem vált be. A világos verziójú krém még a mostani már valamelyest lebarnult bőrömre is túl sötét. A fedése inkább színezett hidratálónak felel meg, mint BB-nek. Nekem sajnos kiemeli a pórusaimat és diszkógömb fejet csinál. Délutánra gyakorlatilag teljes egészében eltűnik az arcról és ami a legjobban zavar, nagyon látszik ha felteszem. Sajnos nincs természetes fedése és nem alkalmazkodik.
    Pozitívuma: jól hidratál és könnyen felvihető.

Krémkedvelő Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 35-44

Eleinte jónak tűnt, aztán jöttek a pattanások... Még szerencse, hogy nem volt drága.

Water / Aqua EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Dibutyl Adipate eo EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Dicaprylyl Ether eo EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Ethylhexyl Triazone f EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Nincsen

Kémiai fényvédő, ami az UVB-sugarak ellen nyújt védelmet. Maximális védelmet a 314 nm hullámhosszú sugarak ellen nyújt.

Dicapryl Carbonate EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Methyl Glucose Sesquistearate eo|eu EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Talc EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Dimethylimidazolidinone Rice Starch EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Glyceryl Stearate eo|eu

Butyl Methoxydibenzoylmethane f EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Egyszerűbb néven avobenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (310-400 nm) ellen nyújt védelmet. Az avobenzone stabilitása nem túl nagy, fény hatására lebomlik. Fotostabilizátorok (mint pl. octocrylene) lassítják az avobenzone lebomlását. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Tocopheryl Acetate a|v EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Közepes

Az E-vitamin egyik formája, mely a tiszta E-vitamin és az ecetsav észtere. A tocopheryl acetate hasonló tulajdonságokat mutat a tiszta E-vitaminhoz, azonban egy kicsit kevésbé jó a felszívódása a bőrbe, de hosszabb a szavatossági ideje a boltok polcain (shelf life). Ez utóbbi tulajdonsága miatt ez a leggyakrabban használt formája az E-vitaminnak.

Phenoxyethanol ta EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Korlátozott

Tartósítószer. Az egyik leggyakrabban használt, kevéssé irritáló.

Panthenol v EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Parfum / Fragrance i EWG Kockázat: 8, EWG Adat: Közepes

Magnesium Aluminum Silicate EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Korlátozott

Xanthan Gum ti|eu EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Citric Acid kh EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Sok

Ethylhexylglycerin EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Sodium Hyaluronate h EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

A hialuronsav só formája, mely a bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (natural moisturizing factor, NMF). A lipidekkel együtt az NMF-ek segítenek megőrizni a bőr víztartalmát, feszességét. Ha csökken a bőr NMF- és lipidtartalma, az a bőr hámlását, kellemetlen feszülését és finom ráncokat eredményez. A kozmetikumokban alkalmazva a sodium hyluronate képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi. Részletes információ a futuredermen.

Potassium Sorbate ta EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Caffeine EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Koffein. A bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet). Részletes infó: http://www.futurederm.com/2007/10/11/caffeine-and-your-skin/

Disodium EDTA EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

CI 77491 sz EWG Kockázat: 1 - 2, EWG Adat: Közepes

CI 77492 sz EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

CI 77499 sz EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!