KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

CV Cadea Vera

Ár:   700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vasas.vivi, Módosítva: 2013. január 23.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Gránátalma és sóskakivonat tartalmú összetétel, amely frissíti a bőrt és finomítja a pórusokat. A tökéletesen ápolt bőr eléréséhez az első lépés a tisztítás. A CV tisztító kozmetikai termékek alaposan és kíméletesen tisztítanak, és megteremtik a bőrápolás optimális eredményének előfeltételeit. A CV Face arctiszító hab alaposan eltávolítja a bőrről a szennyeződéseket, a sminket és a felesleges bőrfaggyút. A gránátalma kivonatot tartalmazó ultrafriss hab már a tisztítás során intenzíven és jólesően hidratálja a bőrt. A sóskakivonat finomítja a bőr felületét, egyenletes és friss bőrfelszínt biztosít.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

KlaudiaZs

2017. október 22.

Szeretem nagyon, főleg azért mert a vízálló fényvédő plusz magas fedésű alapozó párost is maradéktalanul, pillanatok alatt 2 pumpálásnyi hab leviszi, és ez az olyan lusta embereknek, mint én, főnyeremény. A szempillaspirált mondjuk valamiért alig szedi le, de ez már utána könnyen megoldható micellásvízzel, úgyis mindig áttörlöm az arcom ezután. Tehát kevés is elég belőle, szuperül habzik, az illata se túl erős, sőt kellemes, jó használni, nem lesz tőle csikorgósan tiszta az arcom. Nem vettem észre, hogy szárítana, mondjuk manapság amúgy is néhol igen száraz a bőröm, de azokat a részeket nem rontja tovább. Olcsó is, már beszereztem az utánpótlást belőle.

KlaudiaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

piperepozitív

2017. július 3.

Többször újravettem már, az egyik kedvenc habos arclemosóm.
Kevés kell belőle, sokáig kitart a flakon, gazdag a habja.
Puha lesz utána a bőröm, nem hagy semmilyen réteget, nem szárít egyáltalán.
Nekem télen-nyáron, reggel és estére is bevált.

piperepozitív
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Többször újravettem már, az egyik kedvenc habos arclemosóm.
Kevés kell belőle, sokáig kitart a flakon, gazdag a habja.
Puha lesz utána a bőröm, nem hagy semmilyen réteget, nem szárít egyáltalán.
Nekem télen-nyáron, reggel és estére is bevált.

Orsi0401

2017. március 12.

Igaz, hogy túl vagyok a célkorosztályon, de kombinált bőrömre tökéletes megoldásnak tűnik 2-3 hét használat után. Természetesen az erősebb smink lemosásához jobb, ha használok hozzá egy arctisztító szivacsot vagy luffát, de a pórusaimat egyértelmúen finomítja és a bőrfelszín is simább, egyenletesebb. Csak ajánlani tudom, újra fogom venni, az ára is tökéletes. Alapvetően elégedett vagyok a CV termékekkel, sokféle terméket használok tőlük.

Orsi0401
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 12.

guppi666

2016. április 11.

update: elhasználtam, de rá kellett jönnöm hogy nem jönnek be a hab állagú tisztítók, inkább a gélt preferálom. Nem vettem újra, nem is tervezem, de ettől függetlenül egy jó termék. Nem okozott semmi problémát, sminklemosás után hasznàltam, önmagában nem tudta leszedni azt a minimális kis sminket sem amit viselek. Az esetleges maradványok eltávolítására hasznàltam. Nyáron nagy melegben egy gyors arcfrissítésre jó, de semmi több. Meg leszek nélküle. Ennél jobban szerettem volna szeretni.

Bàr még csak pàrszor hasznàltam, eddig nagyon tetszik. Nagyon kellemes az illata, puha és friss bőrt hagy maga utàn. Jól tisztít, nekem nem szàrít, és hàt az àra miatt is vettem meg, remélem hogy a tovàbbiakban is ugyanígy teszi a dolgàt, mert akkor egyértelműen újra veszem!

guppi666
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

Zsakov

2015. november 8.

Csak pozitív véleményem van róla, kb 1 hónapja használom minden nap 2x. Kiválóan és kímélően tisztít, eddig a legjobb. Remélem, hogy ez így is marad :)

Zsakov
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

mango

2014. augusztus 31.

Nekem bevált! Újra veszem majd!
friss: 2-3 hét után szétszedte a bőröm :(

mango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

Nekem bevált! Újra veszem majd!
friss: 2-3 hét után szétszedte a bőröm :(

cserhalmiagota

2013. április 8.

abszolút megéri az árát, picit húzza a bőröm de rögtön utána bekenem a krémjével és eltűnik. szépen lehozza a sminket, és ilyen árkategória közelében sincs más (jó) habzó arclemosó.

cserhalmiagota
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 8.

illusia

2013. április 2.

Tisztít, kíméletes a bőrhöz, nem szárít meg semmi hasonló, könnyen használható. Simán megéri azt a 400 ft-ot amennyiért vettem.

illusia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!