KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

CV Cadea Vera Peel-Off Maske 25+ Bőrradírozó Arcmaszk Sóska & Gránátalma-Kivonat

CV Cadea Vera

Ár:   250 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2x7,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: seasnail, Módosítva: 2015. december 21.

Kiszerelés:   2x7,5 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ragyogóan tiszta arcbőr. A CV Face bőrradírozó arcmaszk frissítő tisztítás és ápolás egyben. A maszk lehúzásával a felületi szennyeződések, a felesleges bőrzsír és bőrlemezkék alaposan és gyengéden eltávolíthatók. A sóskakivonat szabályozza a faggyútermelést és finomítja a pórusokat. A gránátalma-kivonat intenzíven hidratálja a bőrt. A Panthenol nyugtatja, ápolja és védi a bőrt a kiszáradástól és támogatja a bőr természetes regenerálódását.
Eredmény: A bőr a pórusok mélyéig megtisztul és lényegesen frissebbnek hat. Bőrbarát jellege dermatológiailag igazolt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lory

2018. május 17.

Nem a legjobb maszk,legalábbis nekem nem vált be.Nem hozta azt a megtisztított-bőr érzést,nem lett puhább az arcom,maximum picit mattabb,így mondhatni szinte semmi hatása.Nem kényes a bőröm illetve én magam sem vagyok az de eltávolításkor majdnem hogy fájt a lehúzása.Volt már lehúzós maszkom,igen az a cél,hogy drasztikusabban távolítsa el a bőrre/bőrbe nem való dolgokat de ez egész konkrétan tépte az arcbőröm.15 percnél tovább kell várni,hogy megszilárduljon,utána viszont egyben lehúzható.Szinte biztos,hogy nem veszem újra.

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 17.

Barbizero

2017. október 4.

Olyan semmilyen. Se nem rossz se nem jó. Puha lett tőle az arcom de igazán mást nem csinált de legalább nem szárította szét az arcomat.

Barbizero
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

MiraBlogjai

2017. május 1.

Lehúzás után az arcbőröm puhább lett de különösebb hatását nem éreztem. Azt gondoltam majd nagyon kiszárítja az arcom de szerencsére ilyen nem történt így összességében pozitívan könyvelem el a terméket.

MiraBlogjai
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

Irish

2016. október 22.

Az alkoholnak köszönhetően szétszárította az arcom. Az ára nem vészes és két adagot is kapunk érte, de én biztos nem veszem újra.

Irish
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

Violettaemmi

2016. augusztus 8.

Tetszik. Lehet újra veszem. 15-20 percig hagyom fenn, hogy teljesen megszáradjon. Így szinte egyben le lehet húzni az arcról. Sokkal tisztább kinézetű lesz utána a bőröm, matt és sima. Kicsit szárít, mert kicsit alkoholos, amíg fenn van nagyon finom meleg érzést nyújt. 3 pontot adok neki, mert csodát ne várjunk tőle. De abban bízok ha sokat használom kitisztulnak a pórusaim.

Violettaemmi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Izabel

2016. március 12.

Ez az első CV termék, amit kipróbáltam, de valószínűleg nem az utolsó! Könnyű volt a felvitel, hamar "készre száradt", az eltávolítással akadt némi problémám (nekem a DM-es sokkal könnyebben, egyben lejön), viszont az eredmény kárpótolt :) Szépen megtisztította a bőröm, úgyhogy biztos újra fogom venni!

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

seasnail

2015. december 9.

Egy alkalommal próbáltam ki eddig. Elsőre a ragadós állaga és átlátszósága miatt a Balea lehúzható maszkjára emlékeztetett, de annál jobb hatást ér el és tényleg lehúzható egyben, bár nekem kicsit több idő 10-15 percnél, mire teljesen megszáradt. Nagyon érezhető rajta, hogy alkohol van benne. a szemem alá nyilván egyáltalán nem tettem, de mégis éreztem azt a csípő érzést. Szóval érzékeny bőrűeknek én semmiképp nem ajánlanám. A hatása viszont tetszett, mert tényleg finomított a pórusokon, jól tisztított és másnap is kevésbé zsírosodott a bőröm. Így összességében 4*.

seasnail
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone