KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

CV Cadea Vera

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nszolnoki, Módosítva: 2017. július 1.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kiegyensúlyozó C-vitamin anti-ageing szérum hialuronsavval és tavaszi rózsakivonattal érett, fakó bőrre.  A koncentrált C-vitamin-származék támogatja a bőr saját kollagén termelését és védi a bőrt a környezet károsító oxidatív hatásától. Az E-vitamin a szabad gyökök ellen nyújt védelmet. A tavaszi rózsa rendszeres használa esetén csökkenti a bőr kipirosodását és természetes, friss megjelenést kölcsönöz. Az értékes hialuronsav nedvességgel tölti fel és belülről feszesíti a bőrt. A selymes, lány textúra könnyen beszívódik és friss, ragyogó arcbőrt kölcsönöz. Alkalmazás: arctisztítás után vigye fel arcára, nyakára dekoltázsra, utána használja  a Rosé Perfection nappali vagy éjszakai krémet.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

0bikbik0

2018. január 1.

Megveszek mindent, amin villog: "C-vitamin" :-) Ebben a krémben ráadásul jelentős mennyiségű C vitamin lehet, és elég stabil állapotban.
A csomagolás is korrekt (bár szerintem elég csiricsáré, de praktikus: zárt, pumpás).
Reggel este használom a finom tejszerű állagú, könnyen beszívódó krémet.
Az illata nekem borzasztó, és borzasztóan erős. Ezt elnézem neki, mert kellemes használni, a hatása is szép, egyenletes bőrtónus, irritáció nélkül. Szinte élettel tölti fel a bőrömet.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 1.

Reggel este használom a finom tejszerű állagú, könnyen beszívódó krémet.

csaktom

2017. november 19.

eddig nem említették a véleményezők, úgyh akkor ideírom én, h ez az első etil-aszkorbinsav tartalmú drogériás arckrém, ráadásul mindjárt 3. összetevőként, ami min. 5%-ot jelent, plusz megkapjuk a peónia-kivonatot is egyben, mindezt higiénikus pumpás csomagolásban. könnyű, tejszerű állagot nem akarom ismételni, a pumpa valóban erősen hord, de hozzá lehet szokni. csomagolása tényleg érdekes műanyag luxus-hatás, bár számomra inkább az a kérdés, h a valódi üveg-fém luxuscsomagolások beltartalma megérdemli-e azt az anyaghasználatot. elégedett vok

mivel ez a C-vitamin nem fényérzékeny, bármennyi van is belőle a krémben, nyugodtan lehet nappalra is használni

csaktom
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 19.

Alizka

2017. november 18.

Más c vitaminos szérumot még nem használtam, így nincs összehasonlítási alapom, csak azt tudom leírni, amit egy heti használat után tapasztaltam. Kellemes, könnyen beszívódik, nem zsírosít - ez nálam nagy dolog, hidratál, kisimít. Nem okozott mitesszereket, pattanásokat, ami szintén ritka eset nálam. Az illatanyag nem zavar, mert nem tolakodó. Naponta egyszer, este használom. Egyszer próbáltam bb krém alá, akkor jobban az volt ez érzésem, hogy lefolyik rólam, mint a szérum nélkül. Emiatt nappalra inkább kihagyom. Egyébként ezen kívül már csak a csomagolás a hibája. Számomra gagyinak tűnik ezzel az arany, meg üveg utánzással, luxus-hatást kelt, miközben nem hiszem, hogy valamitől az lenne. Ez egy korrekt termék, egy ehhez passzoló csomagolás szimpatikusabb lenne nekem, de persze ez már csak kötekedés, és lehet jobban szól rólam, mint a termékről. :) Négy csillagot megérdemel, újra fogom venni.

Alizka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 18.

butizs

2017. szeptember 22.

Jó állag, hamar beszívódik, nem okoz pattanásokat irritációt, és az összetevők alapján jócskán tartalmaz c vitamint. Sokkal üdébb a bőröm, az ára is jó. Drogériás viszonylatban nagyon jó termék. A korosztálytól akiknek ajánlják kicsit megijedtem,azt mondhatom, hogy 30+-os bőrön is működik.

3 hónappal később:újravettem!minden nap használom reggel és este. A pumpája förtelmes, sokszor találom el vele a csempét a tenyerem helyett, de ha célba ér, szinte teljesen eltünteti a pigmentfoltokat, már csak egy-két halvány anyajegyem van. Száj fölött is szépen halványította a nem kívánatos szőrszálakat, így szinte észrevehetetlenek:)Persze ez csak kellemes mellékhatás:) Szerencsére a pillámon,vagy szemöldökön nem vettem észre hogy halványítaná, bár mindkettőt festem.

butizs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

nszolnoki

2017. szeptember 1.

Tejszerű , nem túl sűrű, de nem is túl folyós szérum, inkább lotion. Az illatanyagnak nem örülök, hálistennek alig érződik, nagyon szolid és hamar illan, olyan 'tisztaruhaszag', tulajdonképpen finom. A krémecske gyorsan szívódik, nem ragacs. Jó lenne tudni, mennyi benne a C vitamin (bár elől van az összetevők listáján), nem tudjuk pontosan. Azért vettem, mert a C vitamin szérumomat áttettem estére: Nadine Baggott (beauty journalist and presenter, youtube) szerint a nagy hatóanyag tartalmú (20% felett) C vitaminokat célszerű inkább este használni, mert azok már nagyon sűrű ragacsok (így van) és mivel fényérzékenyek, az este jobb nekik. Igen-igen, ő is tudja, hogy az antioxidánsok reggel használva támogatják a fényvédők hatékonyságát, de azt már jóval kisebb koncetrációban is megteszik. Szóval reggel elég egy könnyebb C vitamin, este jöhet a nagyágyú. (A The Ordinary a C vitamin 23 szérumát is este javasolja.) Na, egy szó mint száz, ezért vettem és használom ezt a kis könnyűséget. Külön hatását nem fogom látni, mert soklépcsős rutin része és ez a C vitamin adagom töredék része csak, de nem rossz használni. Nincs túl sok jó C vitamos kence a drogériákban és mindent nagyon fárasztó külföldről rendelni, úgyhogy ennek nagyon megörültem. Sajnos nagyon kicsi a kiszerelés, tényleg azt hiszi magáról, hogy szérum, mert csak 30 ml, de amíg nem találok jobbat, jó lesz! A csomagolása egyébként nagyon elegáns, kívül üveg utánzatú átlátszó plasztik, belül arany és pumpás adagolójú! Rém elegáns :)
UPDATE, elfogyott. Egyenlőre nem veszem újra,most a TO Ascorbic Glicoside Solution 12% szavaztam be magam, most ezt illesztem a reggeli rutinomba. Hajt a kíváncsíság, nem a termékkel voltam elégedetlen! :)

nszolnoki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

Forrás: ITT

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology