KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

CV Cadea Vera

Ár:   995 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Brigitta, Módosítva: 2012. március 9.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Koreai ginseng-kivonat, Q10-koenzim és lipidkomplexet tartalmazó parfűmmentes krém, amely regeneráló és bőrsimító hatású. A szemránckrém érezhető rugalmasságot kölcsönöz az érzékeny szemkörnyék számára. A bőr hosszan tartóan hidratálttá és tartósan ápolttá válik. Mindennapos használata támogatja a bőr saját kollagéntermelését. A bőr érezhetően feszesebb és símább lesz.

Mmiranda

2018. március 12.

Túl sokat nem vártam ettől a krémtől,de nagyon jól hidratál,nem irritál még ha a szembe kerül,akkor sem. Halványította a táskákat,jól feltölti a szemem alatti részt, bár biztosan az is kellett, hogy végre kialudjam magam :) Ráncaim ugyan nincsenek,erre vonatkozó hatásáról nem tudok nyilatkozni,de valóban jól hidratál és halványít,még a nagy mínuszokban is. Ha változik a véleményem,jövök updatelni,de addig 5 csillag :)

Mmiranda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

Akara

2017. augusztus 6.

Nagyon megszerettem ezt a kencét. Az ára, és az összetevői igazán kecsegtetők, de kissé félve emeltem le a polcról, miután az igen hasonló Baleás krémmel nagyon csúnyán befürödtem. Az utána maradó irritációra és kiszáradásra, illetve mély barázdákra is jótékony hatással volt ez a krém, jól hidratált, nem csípett, nem irritált.
Azóta is használom, még a szemhéjamra is kenhetek, nem okoz problémát, pedig eléggé érzékeny a szemem. Nem zsíros, tényleg lehet rá sminkelni, jól beszívódik. Azért inkább csak estére kenem vastagabban, nap közben pedig kevesebbet használok.
Nem 35+-os vagyok ugyan, de szerintem ez nem probléma, főleg mert a szemműtétem és szemcseppjeim miatt tényleg a kortársaimhoz képest fokozottabban jelentek meg ráncok a szemkörnyékemen. Tökéletesen bevált, enyhítette a ráncokat és a sötét karikákat is.

Akara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

erika81

2017. április 8.

Az ára verhetetlen, hidratál, nem zsíros, lehet rá sminkelni és illatmentes.
Egyenlőre jóban vagyunk! :)

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 8.

Az ára verhetetlen, hidratál, nem zsíros, lehet rá sminkelni és illatmentes.
Egyenlőre jóban vagyunk! :)

Detti

2016. július 20.

Az árának nagyon örültem és reméltem, hogy csinál is valamit, de csalódnom kellett. Félretettem, hátha enyhébb napokon jó lehet és télre vettem egy jóval nehezebb krémet. Mikor újra elővettem már avas szaga volt, így nem használtam el.

Detti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.

piperepozitív

2016. április 13.

Van tartása, de könnyen kenhető és gyorsan felszívódik. Nappalra használom, jól lehet rá sminkelni, egyáltalán nincs olajos vagy zsíros utóérzete.
Nekem elégnek bizonyul az azonnali hidratáló hatása, hosszútávú hatást nem igazán tudok megállapítani, pár hete használom.
Összességében szeretem, előfordulhat, hogy újraveszem (biztos jó, kedvező áron).
Egyáltalán nem okozott irritációt.

piperepozitív
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 13.

Egyáltalán nem okozott irritációt.

timilla

2015. november 25.

Igazság szerint egy ideje nem is használok külön szemkrémet, mivel hiszek Paula néninek, és olyan krémeket és szérumokat veszek, amiket mindenhová kenhetek. Így aztán ez a krémecske impulzusvásárlás útján került hozzám, mert 500 Ft-ra le volt árazva és szép összetevői vannak. Egészen jó kis cucc, nekem szépen simítja és hidratálja a szem környéki bőrt, téli plusz táplálásnak éppen jó lesz.

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 25.

narancsfavirág

2015. július 7.

Pár napig tudtam csak használni, mert később nagyon irritálta a szemkörnyékemet :( A hatásáról így nem nagyon tudok mit mondani.

narancsfavirág
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

Rose23

2015. április 30.

2012.07.07. Ez a krém és az alverde egyik szemkréme között vaciláltam, és amikor láttam, hogy ez feleannyiba kerül, mint az alverdés, egyből lecsaptam rá :) Nagyon jók az összetevői, nem üti ki a bőröm, pedig hiperérzékeny a szemem körül. Igaz, még csak 23 éves vagyok, de szerintem ez a krém (kemény 800 ft volt..) tökéletes megelőzésre. Este használom és reggel sokkal puhább a bőröm mint korábban volt :)
Nagy pluszpont, hogy semmilyen illatanyag nincs benne.

2013.04.22. Az arcom két oldalán kialakult rosacea-s foltot kezdtem el kenni vele, és jól tolerálja a bőröm, ami érthető ha megnézzük az összetevőit. Sajnos a nagyon száraz bőrre nem elég a hidratáló hatása, de amíg nem találok jobbat, őt fogom használni a szemkörnyék mellett az arcomra is.

2015.04.30. Nahát, ez a krém nem túl népszerű, pedig szerintem szuper, még mindig! :)) Ahogy nézem, lassan három éve használom, és azóta is nagyon szeretem, nincs benne szilikon, parabén, alkohol, viszont van benne többféle hatóanyag. Remélem még sokáig kapható lesz.

Rose23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 30.

Nagy pluszpont, hogy semmilyen illatanyag nincs benne.

xipho

2013. október 31.

Szeretem! Nagyon jól hidratál, könnyen felszívódik.

xipho
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 31.

Szeretem! Nagyon jól hidratál, könnyen felszívódik.

kavicsviola

2012. június 21.

A család éjszakai és nappali krémét szeretem, ár/érték arányban kitűnőek, de a szemránckréme a nem túl magas árát sem éri meg, gyakorlatilag olyan, mintha semmit sem használnék. Nem ápol, alig hidratál és sem feszesebb, sem simább nem lett tőle a bőröm, pedig becsülettel elhasználtam a teljes tubust.

kavicsviola
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Squalane eo 1 0