KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dado Sens

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LadyPinkSugar, Módosítva: 2018. július 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az alumíniumsó-mentes 24 órás test spray védelmet nyújt a kellemetlen testszag ellen. Alkalmas rendkívül érzékeny bőrre és atópiás dermatitiszre.

LadyPinkSugar

2018. július 7.

Imádom ezt a termeket! Régóta kerestem már egy olyan dezodot, ami minőségi alapanyagokból készül és 100%-osan megbízható télen és nyáron egyaránt. Ez egy drágább termek, de akinek szempont hogy a dezodora mind hatékony és borbarát legyen, annak csak ezt tudom ajánlani. Végre nem kell többet más dezodorral kísérleteznem :)

LadyPinkSugar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate