KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Daiso Japan

Ár:   650 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépítő eszközök

A legendás Shiseido szempillagöndörítő hasonmása. Kíméletesen göndöríti a szempillákat. Kicsi és mélyen ülő szemekhez is jól használható.

cattitude

2018. január 22.

off: nem, NEM kell odaírni a termékhez, hogy Daiso JAPAN - a Daiso japán márka, a csomagolásokon is csak simán annyi van, hogy Daiso. a Loeral Parishoz sem írjuk oda minden egyes terméknél a Parist... nem véletlenül vittem így fel a terméket.

szóval az értékelés: szuperjó szempillagöndörítő, magasan veri az itthon kaphatókat. nem csíp, nem tör, gyorsan és kíméletesen tudom elérni a szép göndör pillákat. külön pluszpontot érdemel, hogy az amúgy is barátságos arú eszközhöz két pótgumit is adtak.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.