KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Tyler

2017. február 3.

A nagylányoknak a gimiben Fetish ,fekete - fehér Exclamation , és Sabatinijük volt.. Hmm..akkor voltak ezek a menő illatok... 😏 Én is hasonló korban voltam mint az előző hozzászóló mikor '97 tájékán ni-ni,ezt hozta a Mikulás 😁 nagyon szerettem ☺☺ Friss és Zöld...virágos illat volt ☺és mivel ez egy menő illat ,és még menőbb üveggel ,elcsempésztem a suliba 😆 villogtam vele,és agyig fújkáltam magam csak hogy felzárkózzak a nagylányok köze 😆 Igy sajna nem tette sokáig 😩 de szerencsére otthon elhitték hogy rossz lehetett az adagolója és elpárolgott 😩😉😆 De nem is kaptam anyuéktól egy ideig parfümöt 😆

Tyler
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 3.

Timi8

2016. május 27.

13 voltam amikor ez irtò menő volt!!! Természetesen nekem is kellett! Akkor volt divat még a Pret-a- Porter és a fekete-fehér Exclamation is! Ez is egy fanyar-friss üditő illat, zöldes, gyöngyviràgos kezdéssel, kristàlytiszta friss illattal. Most màr inkàbb az édesebb, mélyebb, fűszeresebb illatok vonzanak, ìgy a kis nosztalgiàbòl beszerzett darabomat szìvesen tovàbb is adnàm!

Timi8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

nyarigabi

2014. augusztus 4.

Nagy divat volt a '90-es évek végén tinikörökben, én is kaptam a barátnőmtől. Arra emlékszem, hogy tetszett, de már nincs az orromban az illata.

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Alkoholok: SD Alcohol 39-C
Illatanyagok: Parfum / Fragrance