Das Gesunde Plus

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   40 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: beautifullife, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   40 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A riboflavin (B2-vitamin) hozzájárul a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez,valamint a bőr normál állapotának fenntartásához.A béta-karotin,az A-vitamin provitaminja,mely biotinnal együtt hozzájárul a bőr normál állapotának fenntartásához.A pantonénsav,valamint a riboflavin(B2-vitamin) részt vesz az energiatermelő anyagcserefolyamatokban.

Összetevők: karotinoidok természetes keveréke (karotinoidok,olivaolaj) 25,9%,zselatin, növényi zsír (kókusz, pálmamag), szójaolaj, nedvesítőszer: glicerin, víz, kalcium-D-pantonenát, stabilizátor, méhviasz, nedvesítőszer: szorbit,emulgeálószer,szója-lecitin, riboflavin, D-biotin, színezőanyag, vasoxid és vashidroxid, titánoxid.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Monika212121

2018. augusztus 10.

Nekem borzalmasan hullott tőle a hajam.

Monika212121
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Nekem borzalmasan hullott tőle a hajam.

Makk Zsuzsó

2018. augusztus 5.

Nem tudom, mi az oka, de én ettől egy hangyányit se barnultam jobban. Mikor az előző években csak répát eszegettem naponta nyár elején, sokkal szebben, gyorsabban barnultam. Ki érti...

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

CocoBellemare

2018. július 27.

Ha napozókapszula, akkor csak is ez! Az ára szuper, tartós barnaságot, puha bőrt eredményez.

CocoBellemare
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

valkayszaszi

2018. július 18.

Megyünk tengerhez nyaralni augusztus elején, és mivel strand közelébe sem megyünk addig, hogy ne legyünk paprika pirosak bevetem ezt a nagyágyút és a haut vital testvérét. Utóbbit azért vettem, mert nem volt a dm-ben karotin és azt hittem hogy megszüntették tavaly óta. De hál isten nem. Egy hét késedelemmel kezdtem el szedni a karotint. Eddig még csak kétszer sétáltam 1-1 órát a napon kettő és három között és már rengeteget barnultam de nem lett sültcsirke a nyakam. Onnan ha nem strandolás van valahogy mindig lemarad a naptej. Úgyhogy ha gyalogosan vagyok a városban napközben de kimarad a naptej sem leszek leégve tőle. Remélem sosem szűnik meg.

valkayszaszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

wildrose

2018. július 12.

Érzékeny, fehér bőröm van, gyakorlatilag csak pirulni szoktam, bármit használok. Ezzel a kapszulával kevésbé lettem piros, a bőröm szinte már barna volt, és hosszasan meg is tartotta azt.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 12.

dorca97

2018. június 21.

Nagyon szeretem ezt a kapszulát, tavaly nyáron szedtem először, és a nyár végére olyan barna lettem, amilyet azelőtt soha nem tudtam elérni (alapból elég világos bőrű vagyok). Idén ez volt az első amit megvettem a nyárra. Nem minden nap szedem, csak 2-3naponta 1-et.

dorca97
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

babszem81

2018. január 20.

2000-es évek elején kerültünk kapcsolatba. Sztem több hatóanyag volt benne akkoriban, mert volt tőle színem télen szedve, napsütés, szoláriumozás nélkül is. Jó terméknek tartom. Szeretlek DGP! 💋

babszem81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 20.

arcoiris

2017. augusztus 14.

Szerintem minimálisan, de hozzájárult hogy ne piruljak, hanem inkább barnuljak, szerintem jó vagy legalábbis remélem. Ha bármi konkrétat észlelek, updatelek!

arcoiris
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

cigarettamacska

2017. július 3.

Már a második nyár hogy szedem, mindig május végén kezdem el és szeptember elején hagyom abba. Nagyon szépen barnulok mellette és lassabban is fakulok tőle. Tavaly amikor szoliztam plusz strandon dolgoztam akkor szinte néger voltam tőle.:D

cigarettamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

biusz

2017. június 29.

Kicsit "elrontottam" a szedését, ugyanis június legelején akadt a kezembe, szóval a nyarat már nem sikerült megelőznöm, de még így is érezni a hatását már egy kicsit. Én lapból leégek, lefoszlok és ugyanolyan hófehérke leszek, mint előtte. Nos, most nem foszlottam le, meg eleve le sem égtem. Magamhoz képest sokat barnultam (bár még ez is irdatlan fehér színt jelent). Jövő héten utazunk el, bőven leszek majd napon, remélem sikerül majd megint barnulnom az égés helyett. Ígéretesnek tűnik ez a bogyó. Szerintem jó barátok leszünk a jövőben is.

biusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.