KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Das Gesunde Plus

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   40 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: beautifullife, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   40 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A riboflavin (B2-vitamin) hozzájárul a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez,valamint a bőr normál állapotának fenntartásához.A béta-karotin,az A-vitamin provitaminja,mely biotinnal együtt hozzájárul a bőr normál állapotának fenntartásához.A pantonénsav,valamint a riboflavin(B2-vitamin) részt vesz az energiatermelő anyagcserefolyamatokban.

Összetevők: karotinoidok természetes keveréke (karotinoidok,olivaolaj) 25,9%,zselatin, növényi zsír (kókusz, pálmamag), szójaolaj, nedvesítőszer: glicerin, víz, kalcium-D-pantonenát, stabilizátor, méhviasz, nedvesítőszer: szorbit,emulgeálószer,szója-lecitin, riboflavin, D-biotin, színezőanyag, vasoxid és vashidroxid, titánoxid.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zorica85

2018. október 16.

Beszedtem belőle azt hiszem két dobozzal, különösebb hatást nem tapasztaltam barnulás terén pedig intenzíven szoliztam egy alkalomra július végén. Viszont szemet szúrt a vélemények között a hajhullás és nekem is iszonyúan hullott amikor szedtem. Mióta elfogyott elmúlt a hajhullás is...:S Nem venném újra.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Yubiri

2018. október 16.

Tény, hogy én aztán beleadtam mindent idén nyáron a barnulásba - önbarnító, szolárium, kevés napozás, és ez a kapszula - és csodaszép színem volt tartósan. Szerencsére az önbarnítóm sem kopott így foltosan. Valószínű, hogy ez a kapszula is hozzájárulhatott a szép bőrszínemhez, így bátran ajánlom, és egész biztos, hogy jövő tavasszal-nyáron újra fogom venni.

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

Monika212121

2018. augusztus 10.

Nekem borzalmasan hullott tőle a hajam.

Monika212121
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Nekem borzalmasan hullott tőle a hajam.

Makk Zsuzsó

2018. augusztus 5.

Nem tudom, mi az oka, de én ettől egy hangyányit se barnultam jobban. Mikor az előző években csak répát eszegettem naponta nyár elején, sokkal szebben, gyorsabban barnultam. Ki érti...

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

CocoBellemare

2018. július 27.

Ha napozókapszula, akkor csak is ez! Az ára szuper, tartós barnaságot, puha bőrt eredményez.

CocoBellemare
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

valkayszaszi

2018. július 18.

Megyünk tengerhez nyaralni augusztus elején, és mivel strand közelébe sem megyünk addig, hogy ne legyünk paprika pirosak bevetem ezt a nagyágyút és a haut vital testvérét. Utóbbit azért vettem, mert nem volt a dm-ben karotin és azt hittem hogy megszüntették tavaly óta. De hál isten nem. Egy hét késedelemmel kezdtem el szedni a karotint. Eddig még csak kétszer sétáltam 1-1 órát a napon kettő és három között és már rengeteget barnultam de nem lett sültcsirke a nyakam. Onnan ha nem strandolás van valahogy mindig lemarad a naptej. Úgyhogy ha gyalogosan vagyok a városban napközben de kimarad a naptej sem leszek leégve tőle. Remélem sosem szűnik meg.

valkayszaszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

wildrose

2018. július 12.

Érzékeny, fehér bőröm van, gyakorlatilag csak pirulni szoktam, bármit használok. Ezzel a kapszulával kevésbé lettem piros, a bőröm szinte már barna volt, és hosszasan meg is tartotta azt.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 12.

dorca97

2018. június 21.

Nagyon szeretem ezt a kapszulát, tavaly nyáron szedtem először, és a nyár végére olyan barna lettem, amilyet azelőtt soha nem tudtam elérni (alapból elég világos bőrű vagyok). Idén ez volt az első amit megvettem a nyárra. Nem minden nap szedem, csak 2-3naponta 1-et.

dorca97
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

babszem81

2018. január 20.

2000-es évek elején kerültünk kapcsolatba. Sztem több hatóanyag volt benne akkoriban, mert volt tőle színem télen szedve, napsütés, szoláriumozás nélkül is. Jó terméknek tartom. Szeretlek DGP! 💋

babszem81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 20.

arcoiris

2017. augusztus 14.

Szerintem minimálisan, de hozzájárult hogy ne piruljak, hanem inkább barnuljak, szerintem jó vagy legalábbis remélem. Ha bármi konkrétat észlelek, updatelek!

arcoiris
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.