KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Das Gesunde Plus

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bubb, Módosítva: 2017. április 5.

Kategória:   Egyéb

Az illatanyagát levendulaolajból nyerik.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

lenarta23

2012. november 3.

Én már többször újravettem. Nekem nagyon tetszik az illata, igazi levendula illata van és a bőröm akkor sem szárad ki ha 1 órát ázok a kádban.
Annak aki szereti a tiszta levendula illatot biztos, hogy fog tetszeni.

lenarta23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

Annak aki szereti a tiszta levendula illatot biztos, hogy fog tetszeni.

Hidratálók: Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.