KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Das Gesunde Plus

Ár:   699 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2015. május 15.

Kategória:   Szépségvitaminok

C vitamin por

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ayamee

2018. július 3.

Hajvilágosításra vettem, kicsivel világosabb lett a hajam és nagyon puha. Azért vonok le egy csillagot, mert rémes, ahogyan nem oldódik fel rendesen, emiatt pedig igen nehéz felvinni a hajra (sampont, balzsamot, pici kókuszolajat és citromlevet tettem még bele). Fogyasztva még nem próbáltam.

Ayamee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

zorica85

2018. június 15.

Én vitaminként szedem egész tanévben, mert az oviban dolgozom, így próbálom elkerülni a megbetegedést. Úgy tűnik beválik egyébként, ebben az évben egy kis taknyosodáson kívül más bajom nem volt szerencsére. Változó mennyiséget, télen picit többet veszek be valamilyen folyadékkal. Én bírom, hogy jó savanyú az íze. Az ára is kedvező, könnyen beszerezhető, sokadik tégellyel vettem ma belőle.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Alice83

2018. május 12.

700 Ft-ért vettem..ennyiért nekem megérte..

Alice83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 12.

700 Ft-ért vettem..ennyiért nekem megérte..

Vali95

2018. február 19.

Nagyon szuper! Csak ajánlani tudom. Az ára kedvező és emellett hatásos is.

Vali95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

Nagyon szuper! Csak ajánlani tudom. Az ára kedvező és emellett hatásos is.

Ladybugx

2018. február 2.

Valóban nagyon jó, szeretem a fémes ízét is és jó áron van.
Talán lehetne kicsit környezetkímélőbb, ha lehetne 'utántöltőt' kapni és nem mindig műanyagdobozban venni...

Ladybugx
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Valóban nagyon jó, szeretem a fémes ízét is és jó áron van.

writa

2017. május 20.

Azt hiszem ez a legolcsóbb C-vitamin. Szeretem, hogy könnyen adagolható a kanállal, annyit mérhetek ki vele, amennyit akarok. Egy doboz sokáig elég.

writa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

laczeva

2017. február 9.

480Ft-ért vettem a Dm-ben akciósan, bár amúgy is 550ft körül van, nagyon jó! Bár én néztem hogy ezt, és a patikait is hajvilágosításra használják sokan, számomra ez szentségtörés! Ez vitamin! :D Az a mini adagolókanál vicc, én egy teáskanálnyit veszek be naponta, vízzel elkeverve.

laczeva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

sunshinenymph

2016. október 8.

Nagyon jó kis C vitamin. Persze többet kell belőle szedni mint a napi egy adagoló kanál. Ha érzed hogy jön a megfázásnak akkor akár 1000-2000mg-ot bevinni és másnapra kutya bajod. Azonban vigyázni kell vele mert hashajtó hatású nagy mennyiségben.

sunshinenymph
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

vador

2016. június 21.

Hajvilágosításhoz használom, minden néhányadik hennázás után (a henna hosszútávon hajlamos besötétedni). Épp úgy működik, mint a patikai, tehát tökéletesen, és érdekes módon még olcsóbb is annál.
Szárítást tapasztaltam, de töredezést nem, mindenképp barátságosabb, mint a "hagyományos" hajvilágosító módszerek.

vador
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

JucMagic

2016. június 10.

Imádom! Használtam már hajvilágosítasra is, de inkább belsőleg használom. Amióta ezt iszogatom (és nem a dobozra írt napi 1 adagoló kanalas verzióba szedem), azóta nem voltam beteg, pedig én voltam az első aki elkapott valami jó kis náthás kedvességet :D
És aki hajvilágosítasra szeretné használni, az ne lepődjön meg, hogy nem fog drasztikus (3-4-5 árnyalatnyi) változást elérni vele 1-2 használat alatt... arra ott van a peroxidos szőkítők.

JucMagic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 10.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid