KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Das Gesunde Plus

Ár:   699 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2015. május 15.

Kategória:   Szépségvitaminok

C vitamin por

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Vali95

2018. február 19.

Nagyon szuper! Csak ajánlani tudom. Az ára kedvező és emellett hatásos is.

Vali95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

Nagyon szuper! Csak ajánlani tudom. Az ára kedvező és emellett hatásos is.

Ladybugx

2018. február 2.

Valóban nagyon jó, szeretem a fémes ízét is és jó áron van.
Talán lehetne kicsit környezetkímélőbb, ha lehetne 'utántöltőt' kapni és nem mindig műanyagdobozban venni...

Ladybugx
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Valóban nagyon jó, szeretem a fémes ízét is és jó áron van.

writa

2017. május 20.

Azt hiszem ez a legolcsóbb C-vitamin. Szeretem, hogy könnyen adagolható a kanállal, annyit mérhetek ki vele, amennyit akarok. Egy doboz sokáig elég.

writa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

laczeva

2017. február 9.

480Ft-ért vettem a Dm-ben akciósan, bár amúgy is 550ft körül van, nagyon jó! Bár én néztem hogy ezt, és a patikait is hajvilágosításra használják sokan, számomra ez szentségtörés! Ez vitamin! :D Az a mini adagolókanál vicc, én egy teáskanálnyit veszek be naponta, vízzel elkeverve.

laczeva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

sunshinenymph

2016. október 8.

Nagyon jó kis C vitamin. Persze többet kell belőle szedni mint a napi egy adagoló kanál. Ha érzed hogy jön a megfázásnak akkor akár 1000-2000mg-ot bevinni és másnapra kutya bajod. Azonban vigyázni kell vele mert hashajtó hatású nagy mennyiségben.

sunshinenymph
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

vador

2016. június 21.

Hajvilágosításhoz használom, minden néhányadik hennázás után (a henna hosszútávon hajlamos besötétedni). Épp úgy működik, mint a patikai, tehát tökéletesen, és érdekes módon még olcsóbb is annál.
Szárítást tapasztaltam, de töredezést nem, mindenképp barátságosabb, mint a "hagyományos" hajvilágosító módszerek.

vador
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

JucMagic

2016. június 10.

Imádom! Használtam már hajvilágosítasra is, de inkább belsőleg használom. Amióta ezt iszogatom (és nem a dobozra írt napi 1 adagoló kanalas verzióba szedem), azóta nem voltam beteg, pedig én voltam az első aki elkapott valami jó kis náthás kedvességet :D
És aki hajvilágosítasra szeretné használni, az ne lepődjön meg, hogy nem fog drasztikus (3-4-5 árnyalatnyi) változást elérni vele 1-2 használat alatt... arra ott van a peroxidos szőkítők.

JucMagic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 10.

Titvog

2016. április 29.

Én szérum készítéséhez vettem, mert úgy éreztem szüksége van a bőrömnek nem csak belülről, de kívülről is egy kis C-vitaminra. Meg vagyok elégedve vele, azt csinálja mint minden C-vitamin. :)

Titvog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 29.

kitti09

2016. február 1.

én hajvilágosításra vettem.Mivel külföldön élek,nem tudom patikában ugyanúgy tudok-e venni aszkorbinsavat,ezért ezt könnyebb volt beszerezni...kétszer festettem a hajam a nagyon sötétbarnával azt szerettem volna leszedni.hát semmit nem hatott,pedig fél éve a gyógyszertári aszkorbinsavval simán leszedtem a vöröset,kb szőkére leszívta...van még egy dobozzal azt már biztos nem a hajamra kenem,majd szépen megiszom:D

kitti09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

scisneros

2015. október 20.

Elsősorban hajvilágosításra vettem, 600 Ft volt. Éveken át középbarnára (köznyelvben: sötétbarna) festetem a hajam. Az utolsó alkalommal annyira bekapta a vékonyszálú hajam a festéket, hogy befeketedett. A dobozka 5/6 részét samponnal elkeverve a hajamra tettem, befóliáztam. Másfél óra múlva mostam le, hatott! Bár még elég sötét a hajam, de előbukkant a barnás fénye és elképesztően (tényleg LEÍRHATATLANUL) puha és fényes lett. Döbbenetes! Tuti, hogy alkalmazni fogom még.
A maradékot teában fogyasztva fogom elhasználni.

scisneros
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 20.

A maradékot teában fogyasztva fogom elhasználni.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid