KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Das Gesunde Plus

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: rose, Módosítva: 2016. április 21.

Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A cink egy fontos nyomelem, számos enzim alkotórészeként hozzájárul a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez, valamint az immunrendszer normál működéséhez. A C-vitamint szervezetünk nem tudja magától előállítani. Főleg a gyümölcsök és zöldségek fogyasztásával tudjuk szervezetünk C-vitamin szükségletét kielégíteni. A C-vitamin hozzájárul az immunrendszer normál működéséhez, az energiatermelő anyagcserefolyamatokhoz, valamint a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez. A vízben oldódó C-vitamint a szervezet csak korlátozott ideig tudja raktározni. A C-vitamin bevitele különösen ajánlott az őszi-téli hűvösebb időszakban, fokozott szellemi vagy fizikai igénybevétel esetén (sportolásnál, stresszhelyzetben), terhesség és szoptatás időszaka alatt, dohányzás esetén, egyoldalú táplálkozáskor. A Das Gesunde Plus Cink + C-vitamin kapszula időgyöngyökkel rendelkezik, melyeknek köszönhetően fokozatosan, kisebb mennyiségekben (8-10 óra alatt) használja fel a szervezet.

Fogyasztási javaslat: Naponta 1 kapszulát rágás nélkül folyadékkal vegyen be.

Összetevők: C-vitamin, cukor, zselatin, fényezőanyag: sellak, kukoricakeményítő, cink-szulfát, glükózszirup, növényi olaj (kókusz), színezék: titán-dioxid, csomósodást gátló anyag: talkum

Hatóanyagok 1 kapszulában: C-vitamin: 300 mg, Cink: 5 mg

writa

2017. október 12.

Telente szoktam C-vitamint szedni de úgy tudom a cink is segíti az immunrendszert, szerintem paktikus így együtt a kettő. Főleg akkor nyúlok utána, hogy úgy érzem bújkál bennem megfázás. Ha beszedek párat, akkor nem szoktam megbetegedni :)

writa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

rose

2016. április 21.

Mióta ezt szedem, nem voltam beteg, ami nagy szó, ugyanis eddig soha nem telt el úgy influenzaszezon, hogy ne legyek legalább két hétig dögrováson. D-vitaminnal együtt szedem, ez a kombináció nagyon bevált, nem is szükséges mást szednem mellé. A DM sima C-vitaminjától rosszul voltam, ez szerencsére nem okozott ilyen mellékhatásokat.

rose
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.