KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Davidoff

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Sumckay, Módosítva: 2016. március 11.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

angelina69

2016. december 27.

Nyár. Egyértelműen napsütéses kellemes meleg. Nem kánikula. Ott nagyon fojtós lenne. Friss, de nem kimondottan citrom és nem is vizes jegyek. Virágos, de nem töményen, csak úgy lágyan. Kicsit talán "naptej" illat, esetleg kókusz vagy valami más, ami édeskés, de nem tolakodó. Kellemeske. Tartósságra kb. 4 óra. Elgondolkoztat, hogy nyárra... esetleg... hmm.

angelina69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 27.

lupiusz

2016. november 26.

A páromtól kaptam ajándékba, aki ugyan nem nagy parfüm-szaki, de ebbe igazán beletrafált! :) Kellemes és egyedi illat, és az benne a pláne, hogy én télre és nyárra egyaránt ideálisnak tartom, teljesen hangulatfüggő. A tartóssága nem a legerősebb, de cserébe nem is méregdrága. Sajnos hamarosan kifogy, de már leadtam a rendelést a Jézuskának... ;)

lupiusz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 26.

dandy

2016. június 14.

Csere útján került hozzám egy 30 ml-s üvegcse, nem ismertem az illatot, soha nem volt még Davidoff parfümöm .:) Talán azért mert csak a kékről tudtam és az aqua-s illatok távol állnak tőlem. De ez egyáltalán nem aquás, hanem nagyon finom édes, színtiszta napsütés.:)
Összetevői:
fej: bergamott, piros bogyók
szív: orchidea, frangipani
alap: fa, vanília, pézsma
Leginkább a frangipani, vanília, pézsma dominál bőrömön. Abszolút jókedvre derít, ha reggel ezt fújom magamra.:) Tartóssága sajnos nem túl jó, kb. 3 óra után szükség van frissítésre, de a cuki kis üveg simán elfér minden táskába.

dandy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 14.

Összetevői:
fej: bergamott, piros bogyók
szív: orchidea, frangipani
alap: fa, vanília, pézsma

kisenikoke

2016. április 30.

Tetszett benne, hogy kis kiszerelés valamint hogy nem méreg drága.

kisenikoke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Tetszett benne, hogy kis kiszerelés valamint hogy nem méreg drága.

Sumckay

2016. március 4.

A héten ismét berongyoltam a Müllerbe és a D-be, gondoltam nézek valami könnyű, nyári, vizes finomságot. Megint beleestem abba a hibába, hogy több márkát kipróbáltam és a végére sikerült összekevernem őket. Így a láthatatlan Cavintonom bevétele után, felrémlett egy édes, (nem cukorkásan) de mégis vizes, gyümölcsös, virágos, nem tolakodó kreáció. Nagy mellénnyel megrendeltem, persze csak a 30 ml-s kiszerelést és ma reggel a futárbácsi már hozta is. :)
Csukló, majd szaglászás ezerrel. Tudtam, hogy ilyet én már valahol és valamikor használtam és csak ennyi ugrott be, hogy Sunshine, Weekend, Hot! :D
Általában nem tudom pontosan meghatározni, hogy ép melyik illatjegyet érzem. A piros bogyókat, vagy a virágokat, mint az orchidea vagy a frangipáni.
Aztán megvilágosodtam. :)
Rajtam egy az egyben az első sárga fémdobozos B.U., amit már nem látok sehol. Minden évben Görögországból hoztam a duty free-ből a jól megérdemelt Kumquat likőrömmel. Igaz azóta eltelt vagy 20 év, és még mindig nem sikerült megkomolyodnom. :D
Nekem a vidámság illata, és a nyáré, mikor hajnalban még friss a levegő, picit fázom egy kis szellős ruhácskában, de később a fejem búbjáról is folyik a víz és együtt szenvedünk embertársaimmal a nagy hőségtől az utcán vagy a vízparton. :D
Tudom kicsit pszichopatásan hangzik, hogy valaki élvezi ezt a szituációt, de ilyenkor érzem, hogy nem csak én szenvedek egyedül. :D
Hogy mennyire tartós még nem tudom, de jövök még frissíteni. :D

Sumckay
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 4.

Aztán megvilágosodtam. :)
Hogy mennyire tartós még nem tudom, de jövök még frissíteni. :D

vanillacaramella.sweet

2015. április 23.

Végre volt a Müllerben belőle teszter és meg tudtam szimatolni. Az olvasott vélemények alapján már totál nem tudtam, hogy mire számítsak. Végigpróbálgattam a többi kék üveges néhány verzióját, szinte mind egy kaptafa volt számomra. Ez viszont pozitív meglepetés, mert totál eltér kék társaitól. Nagyon tömény, édes, de még kellemes szinten. Tetszetős! Még tesztelni fogom, de ha valakinek lenne darab üvegese, engem már érdekelne ám! :))))))))))

vanillacaramella.sweet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

zovanda

2014. július 11.

Mintám van belőle.munkahelyen szaglásztam,hogy kinek van ilyen finom illata,mikor megéreztem a karomon.Szuper

zovanda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 11.

pzita96

2014. január 18.

Mindjárt elfogy sajnos.:(
Az egyik legjobb parfümnek tartom.!

pzita96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 18.

Mindjárt elfogy sajnos.:(
Az egyik legjobb parfümnek tartom.!

Kiscsillag5

2013. december 30.

Ennek bizony egy az egyben Negro illata van. :D Amiről szegénykém nem tehet, de akkor sem kap 1-nél több csillagot. Nagy melléfogás.

Kiscsillag5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

dodiika

2012. november 28.

Én teljesen oda vagyok érte :) Már kevés van benne, nemsokára újat veszek :)

dodiika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 28.

Én teljesen oda vagyok érte :) Már kevés van benne, nemsokára újat veszek :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool, Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!