KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Davidoff

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amanda, az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2014. július 9.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-vanilia

Összetevők: füge, jázmin, rózsa, magnólia, nőszirom, vetiver, bors, ámbra

Ár: 1500 , Eladó: zita.czinege
Állapot: 5 ml pici hiánnyal, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 12000 , Eladó: Phantomia
Állapot: használt, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után foxpost, vagy postán maradó

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Masnuci

2018. január 10.

Valóban finom illat, de az orientális-vanília besorolással én sem értek egyet. Engem inkább a Guerlain Samsara edp-re emlékeztet. Már a legelső szippantásnál gyanús volt, így azonnal elő is kaptam a mostanában méltánytalanul háttérbe szorított üvegcsémet és két dologról győződtem meg: 1. Tényleg hasonlít
2. A Samsara nem véletlenül lett a kedvenceim egyike :o) Na ezek után nem tudok semmi okosat kisütni, mert a két parfüm összetevőit elnézegetve csak a jázmin és a rózsa egyezik, viszont azokat meg nem tudom beazonosítani. Egyetlen aprócska fél csillagocskát csak azért vennék el, mert sajnos nem olyan tartós, mint vártam. De persze nem veszem el:o)

Masnuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 10.

havana74

2017. október 13.

Most jön el az Ő ideje, nagyon finom, melengető, komfortos, szupertartós őszi-téli fügés illatcsoda. Régről ismertem, de most újra rácsodálkozam, hogy mennyivel másabb ez az édesség, mint a manapság alkotott (vatta)cukrosságok. Persze már ezt sem adják sok helyen. :-( Sajnos a férfi párját nem ismerem, de kívánságlistás a vele való találkozás is. Újra hordom, szeretem viselni, nem érzem, hogy divatjamúlt lenne. Cuki a kis elterülő töpszli üvege, van belőle 30, 50, 100 ml-s példányom is. :-)

havana74
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 13.

Amanda

2013. június 6.

Azon kevés fügés parfüm amit elviselek magamon, sőt szeretek is. A '90-es évek legvégén jelent meg a parfümériákban, orientális-vanília a besorolás szerint, de ez megtévesztő lehet mert vanília az nincs benne, ám a füge a fák és a virágok, mégis egy krémes, édes elegyet alkotnak. Némi vetiver is található benne, de tényleg csak egy pici karaktert ad az illatnak és nem tolakodóan férfias.
Összességében, puha, ölelős inkább hideg idős illat. Találó a neve tényleg egyfajta elégedettséget sugároz, jó érzés viselni és a környezetünket sem irritálja. Nem a mai trendbe illeszkedő illat, tehát sokaknak nem fog tetszeni, de kísérletező kedvű hölgyek bátran kipróbálhatják, nem fognak csalódni. A tartóssága is 5 csillag.

Amanda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance