Davidoff

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amanda, az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2014. július 9.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-vanilia

Összetevők: füge, jázmin, rózsa, magnólia, nőszirom, vetiver, bors, ámbra

Ár: 9000 , Eladó: Phantomia
Állapot: használt, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után foxpost, vagy postán maradó
FÚJÓS - Davidoff Good Life Woman EDP
Ár: 4,5 ml 1.500 Ft + pk , Eladó: Verona5
Állapot: próbált, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra, vagy személyesen

kvin

2018. február 24.

Ő és Samsara? Annyiban hasonlítanám őket össze, mint hátulról nézve két egyforma magasságú, sötétbarna hajú nőt. De más a haj szerkezete, sűrűsége, más a nők testalkata, ha megfordulnak, látszik, hogy teljesen más az arcuk.
Ezzel azt akarom mondani, hogy bár felfedezhető némi hasonlóság, én nem mosnám össze a kettőt, annyira másképpen működnek, két teljesen különböző karakter. A Good Life-t úgy is hívhatnám, hogy Dolce Vita, édes élet. Én helytállónak érzem az orientális-vanília besorolást, anélkül, hogy ténylegesen lenne benne vanília. Nem is hiányzik belőle, mert a fügétől nagyon édes - gondoljunk csak a Kalifa aszalt fügékre, datolyákra - , ugyanaz a mézes hatás. Plusz az elején érzek benne valami savanykásat, szúrósan indít és rövid időn belül édesedik, összességében pedig nekem kicsit gyengécske.
A Samsara ezzel szemben kifejezetten erőteljes és végig átöleli egyfajta fűszeresség, mint egy köpeny, ez alá kúszik be egy nőies, púderes bázis.
Szerintem nagyon különbözőek.

kvin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

Szerintem nagyon különbözőek.

Masnuci

2018. január 10.

Valóban finom illat, de az orientális-vanília besorolással én sem értek egyet. Engem inkább a Guerlain Samsara edp-re emlékeztet. Már a legelső szippantásnál gyanús volt, így azonnal elő is kaptam a mostanában méltánytalanul háttérbe szorított üvegcsémet és két dologról győződtem meg: 1. Tényleg hasonlít
2. A Samsara nem véletlenül lett a kedvenceim egyike :o) Na ezek után nem tudok semmi okosat kisütni, mert a két parfüm összetevőit elnézegetve csak a jázmin és a rózsa egyezik, viszont azokat meg nem tudom beazonosítani. Egyetlen aprócska fél csillagocskát csak azért vennék el, mert sajnos nem olyan tartós, mint vártam. De persze nem veszem el:o)

Masnuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 10.

havana74

2017. október 13.

Most jön el az Ő ideje, nagyon finom, melengető, komfortos, szupertartós őszi-téli fügés illatcsoda. Régről ismertem, de most újra rácsodálkozam, hogy mennyivel másabb ez az édesség, mint a manapság alkotott (vatta)cukrosságok. Persze már ezt sem adják sok helyen. :-( Sajnos a férfi párját nem ismerem, de kívánságlistás a vele való találkozás is. Újra hordom, szeretem viselni, nem érzem, hogy divatjamúlt lenne. Cuki a kis elterülő töpszli üvege, van belőle 30, 50, 100 ml-s példányom is. :-)

havana74
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 13.

Amanda

2013. június 6.

Azon kevés fügés parfüm amit elviselek magamon, sőt szeretek is. A '90-es évek legvégén jelent meg a parfümériákban, orientális-vanília a besorolás szerint, de ez megtévesztő lehet mert vanília az nincs benne, ám a füge a fák és a virágok, mégis egy krémes, édes elegyet alkotnak. Némi vetiver is található benne, de tényleg csak egy pici karaktert ad az illatnak és nem tolakodóan férfias.
Összességében, puha, ölelős inkább hideg idős illat. Találó a neve tényleg egyfajta elégedettséget sugároz, jó érzés viselni és a környezetünket sem irritálja. Nem a mai trendbe illeszkedő illat, tehát sokaknak nem fog tetszeni, de kísérletező kedvű hölgyek bátran kipróbálhatják, nem fognak csalódni. A tartóssága is 5 csillag.

Amanda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 6.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)