KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Davines

Ár:   2100 Ft és 4600 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   75 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2017. január 12.

Ár:   2100 Ft és 4600 Ft
Kiszerelés:   75 ml és 250 ml
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Töredezés elleni kondicionáló balzsam hosszú vagy sérült hajra lencse kivonattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

e.m.e.s.e

2017. február 20.

Évek óta a CLOSE-ba járok fodrászhoz, ott ismertem meg a Davines márkát. A szalonban egyetlen alkalommal vásároltam sampont, amit ugyan szívesen elhasználtam, de annyira nem szerettem meg, hogy újravásároljam. Közben a Notinon is megjelent a márka, úgyhogy a legutóbbi rendelésem alkalmával vásároltam 3 kondicionálót (Melu, Love, Nounou) tőlük. A leírások alapján a Melu való leginkább az én hajtípusomra, így vele kezdtem.
Nagyon-nagyon elégedett vagyok a hatásával, úgyhogy a következő rendelésem során biztos, hogy újraveszem.
Rendkívül jól hidratálja a vékonyszálú, hosszú hajamat anélkül, hogy nagyon elnehezítené. Ami pedig külön pozitívum, hogy ez a hatás egészen a következő hajmosásig tart. Sok hajbalzsammal/pakolással éppen az a gondom, hogy a jól hidratált állapot csak a hajmosás napján érezhető, másnapra azonban kiszáradnak a hajvégeim.
Őszintén szólva, sikerült a márkának meglepnie, ugyanis a fodrász után sosem éreztem azt, hogy a Davines termékek kiemelkedően szép eredményt hoznának, most mégis hetek óta le vagyok nyűgözve. :) Remélem, hogy a másik két kondicionáló is ilyen szuper lesz. :)

e.m.e.s.e
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Antioxidánsok: Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A lencse magjából nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A lencsemagkivonaton alapuló p-Refinyl nevű hatóanyag a gyártó szerint némileg kontrollálja a bőr olajtermelését és jelentős pórusösszehúzó tulajdonsággal bír (a márka tesztjei szerint 61% -kal csökkentette a pórusok méretét), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.

(Bővebb információ a truthingaingen.)

Színező anyag. (Zöld)