KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Daylong

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: 6vilag, Módosítva: 2017. június 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Magas fokú fényvédelem fényérzékeny bőrre - napallergia, valamint zsíros bőr esetén. Extra vízálló, zsír- és emulgeálószer-mentes.
Daylong-formula az egészséges védelemért:

• A Daylong Ultra Face gél-fluid különösen alkalmas napallergiára hajlamos, valamint zsíros bőrre.
  • A hatékonyságot és a tolerálhatóságot napallergiás felhasználókon végzett vizsgálatok igazolják.
  • A könnyű, zsírmentes gél-fluid jól eloszlatható, gyorsan beszívódik és kellemes, matt bőrérzetet biztosít. Ezen felül E-vitamint tartalmaz.
  • A Daylong Ultra Face gél-fluid nagyon jól alkalmazható az arc mindennapos védelmére és sminkalapként.
  • A fénystabil UV-szűrők rendkívül hatékony védelmet nyújtanak az UV-A és UV-B sugarakkal szemben. Az UV-védelem csökkentheti a napallergia előfordulásának gyakoriságát.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Nem komedogén. Nem tartalmaz tartósítószert, emulgeálószert és illatanyagot.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

6vilag

2017. június 5.

Kifejezetten arcra kerestem valami könnyű, nem zsíros terméket és ezt találtam elég jól megbízhatónak és egyben bíztam is a svájci minőségben.
Érdekes az állaga, ami először olyan tejszerű, fluid jellegű, de felkenéskor mégis krémesebbé válik az eloszlatásnál.
A leírás szerint nincs zsíros hatása, és ez meg is felel a valóságnak. Ici-pici kell belőle egy-egy alkalomra, jól terül, könnyel eldolgozható.
Engem eddig meggyőzött, tényleg nem zsíros, és nem is égtem még le mellette, pattanást sem képezett.
Szeretem.

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 5.

Szeretem.