KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Daylong

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: 6vilag, Módosítva: 2017. június 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Magas fokú fényvédelem fényérzékeny bőrre - napallergia, valamint zsíros bőr esetén. Extra vízálló, zsír- és emulgeálószer-mentes.
Daylong-formula az egészséges védelemért:

• A Daylong Ultra Face gél-fluid különösen alkalmas napallergiára hajlamos, valamint zsíros bőrre.
  • A hatékonyságot és a tolerálhatóságot napallergiás felhasználókon végzett vizsgálatok igazolják.
  • A könnyű, zsírmentes gél-fluid jól eloszlatható, gyorsan beszívódik és kellemes, matt bőrérzetet biztosít. Ezen felül E-vitamint tartalmaz.
  • A Daylong Ultra Face gél-fluid nagyon jól alkalmazható az arc mindennapos védelmére és sminkalapként.
  • A fénystabil UV-szűrők rendkívül hatékony védelmet nyújtanak az UV-A és UV-B sugarakkal szemben. Az UV-védelem csökkentheti a napallergia előfordulásának gyakoriságát.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Nem komedogén. Nem tartalmaz tartósítószert, emulgeálószert és illatanyagot.

6vilag

2017. június 5.

Kifejezetten arcra kerestem valami könnyű, nem zsíros terméket és ezt találtam elég jól megbízhatónak és egyben bíztam is a svájci minőségben.
Érdekes az állaga, ami először olyan tejszerű, fluid jellegű, de felkenéskor mégis krémesebbé válik az eloszlatásnál.
A leírás szerint nincs zsíros hatása, és ez meg is felel a valóságnak. Ici-pici kell belőle egy-egy alkalomra, jól terül, könnyel eldolgozható.
Engem eddig meggyőzött, tényleg nem zsíros, és nem is égtem még le mellette, pattanást sem képezett.
Szeretem.

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 5.

Szeretem.