KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Delia Cosmetics

Ár:   800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Goods Market   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kesudio, Módosítva: 2016. december 19.

Lelőhely:   Goods Market
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Vízálló kozmetikumok lemosására is alkalmas, illatmentes, kétfázisú smink lemosó folyadék mindennapi használatra. Szilikonos összetevői által irritációk nélkül kiválóan alkalmas az arc, szem és dekoltázs mindennapi ápolásához.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kesudio

2016. december 11.

Goods Marketben vettem. Ritkán szoktam kétfázisú lemosót használni, mert mindig olyan karcos érzésem van a szemem lemosásakor. Ez a termék meglepően gyengéden bánt velem. Tetszik a kiszerelése, nem túl pici, és nem is túl nagy, mindenesetre az biztos, hogy jó sokáig elég lesz. Arcra és dekoltázsra még nem próbáltam, őszintén szólva eszembe sem jutott, elég olajos ez a lemosó, félnék hogy kipattogok tőle. Csak szemsminket távolítok vele, de arra ennyi pénzért tökéletesen megfelel. Elsőre nem visz le mindent maradéktalanul, de másodjára jól szuperál. Nekem tetszik, sokkal jobb és olcsóbb is, mint az amit korábban használtam, úgyhogy egyenlőre maradok ennél.

Kesudio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane