KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Demak'Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. július 11.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb

Extra puha, 100% pamut arctisztító korong gyapotolaj kivonattal a nagyon érzékeny bőrterületek tisztítására.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

szeliger

2018. július 7.

Gazdaságos, nagyobb kiszerelésben futottam bele, így már tolerálható volt az ára. Nem szerettem meg, mert nagyon vastag a vattakorong. Töménytelen mennyiségű tonikot vagy lemosót szív magába, a tonikok vészesen fogynak mellette. Egyébként puha, meg kényelmes, a korong minőségére rossz szavam nem lehet.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 7.