KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Denivit

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dittus1105, Módosítva: 2017. október 18.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Denivit Anti Stain fogorvosok együttműködésével kifejlesztett fogfehérítő fogkrém: a formula speciális hatóanyagának köszönhetően láthatóan csökkenti a szennyeződéseket és visszaállítja a fogak természetes fehérségét.

CeCeDrake

2017. december 16.

A white&brilliant nem jött be. Most értem a végére ennek és klasszul működik. Már először 2 árnyalat különbség volt látható. Mostanra meg az 1-es 2-es között van a fogszínem a skála szerint. Most várok és használom a jól bevált fogkrémem és fogporom szénnel, meglátom, hogy mennyi idő alatt esik vissza a szín.
Egész jó, meglepően jó. Abszolút nem vártam tőle semmit :-D ahhoz képest elégedett vagyok.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.