KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Denivit

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nefele99, Módosítva: 2017. december 21.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Denivit Brilliant& White Intense fogorvosok által kifejlesztett fogfehérítő fogkrém hatékonyan állítja vissza a fogak természetes fehérségét. A Fluorid formula re-mineralizálja a fogzománcot, küzd a fogkő ellen és védelmet nyújt fogszuvasodás esetén.

Ár: 1400 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

TothDia

2018. február 5.

Sajnos alig látszik a fehérítő hatás, nagyon keveset változott a fogam színe a használata alatt.
Sima fogkrém, semmi extra.
Nem jelentkezett használat közben semmi probléma.

TothDia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

Sima fogkrém, semmi extra.
Nem jelentkezett használat közben semmi probléma.

CeCeDrake

2018. január 14.

Használat alatt fehérebbek lettek a fogaim. Viszont kiegészítésként, a 7 nap után az anti stain intense fogkrémmel fenn is tartható ez az állapot.
Én nézem a színskálát a kezdetektől és meglepő az eredmény.
Semmi érzékenység, semmi probléma nem jelentkezett.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

Én nézem a színskálát a kezdetektől és meglepő az eredmény.
Semmi érzékenység, semmi probléma nem jelentkezett.

fanni191

2018. január 6.

Pár árnyalatot világosított a fogaimon, nem lettek tőle érzékenyek a fogaim. Nekem bevált.

fanni191
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

reginasky

2017. december 31.

Véleményem szerint fehérítette a fogamat. Én nem érzékeltem tőle semmi fájdalmat.
1 hetet használtam, szerintem hatásos volt ennyi idő alatt is. Nem lettek vakítóan fehérek a fogaim, de pár árnyalatot vilagosodtak. 🙂

reginasky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

nefele99

2017. december 7.

Használt a fogkrém, de nagyon érzékenyek lettek tőle a fogaim!! Koliba vittem el, és azt hittem nem bírom kivárni amíg hazaérek és az érzékeny fogakra való fogkrémet használhatom. Nem ajánlom senkinek a fogkrémet, ha nincs Himalaya Herbals Ajurvédikus fogkréme (persze ez az ami nekem bevált, másról nem tudok nyilatkozni), azzal működőképes lehet. Tény és való, hogy 2-3 árnyalattal világosabbak a fogaim, de csak 4 pontot tudok adni, mert nagyon fájt a végére.

nefele99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.