KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Denivit

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dittus1105, az összetevőket feltöltötte: gaimanna, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Denivit White & Brilliant fogorvosok együttműködésével kifejlesztett fogfehérítő fogkrém: azonnal eltávolítja a fogkövet és akár 2 árnyalattal is fehérebb ragyogást és mosolyt biztosít, és a speciális formulának köszönhetően védi a fogakat az étel, ital okozta újra-elszíneződéssel szemben.

senskin

2017. december 17.

Inkább az oral o sept vagy meridol, elmex. Jobbra számítottam! Fehérítő hatást nem tapasztaltam, nem is tisztít olyan jól. Csalódás....

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 17.

annajeney

2017. december 12.

Az előttem szólóval ellentétben, nekem zseniálisan működik a termék. Konkrétan a legjobb fogfehérítő cucc, amit próbáltam. Tegnap használtam először, és már az 1. használat után sok-sok árnyalattal fehéredett a fogam. 7 napra szól a tubus, ha ilyen ütemű lesz a változás, el sem tudom képzelni, milyen lesz a végére. :)

annajeney
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 12.

CeCeDrake

2017. december 12.

Nos, gondoltam kísérletnek jó lesz. A fogkő nem jön le csak úgy, aki volt már fogászati fogkő eltávolításon, az tudja :-D
Szóval elég szkeptikus voltam.
Ez egy rakás sz.r, sima fogkrém, ilyet tud egy párszáz forintos is! Még hogy eltávolítja a fogkövet, ráadásul azonnal 🤣🤣🤣 A csillagok száma pont egyezik azzal, hogy milyen ígéreteket írnak és ebből mi valósul meg.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Szóval elég szkeptikus voltam.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, PEG-8